Dāvanu karte > Apraksts

Dāvanu karte ir lieliska iespēja iegādāties apģērbu, apavus, aksesuārus, dizaina izstrādājumus, elektropreces, preces mājai, kosmētiku, izsmalcinātus juvelierizstrādājumus un grāmatas, palutināt sevi skaistumkopšanas salonos un izbaudīt gardus restorānu vai kafejnīcu piedāvājumus! 

Dāvanu karti var iztērēt gan vienā reizē, gan norēķināties ar to vairākkārt.

Galleria Riga dāvanu karte ir arī lieliska korporatīvā dāvana! Juridiskām personām, kas vēlas pasūtīt un iegādāties Kartes ar pārskaitījumu jāsazinās ar Galleria Riga infocentru pa tālruni  6 7307000 vai sūtot e-pastu uz

Lai karti būtu iespējams pasniegt atbilstoši svinīgajam notikumam esam parūpējušies par diviem elegantiem kartes iepakojumiem – kastīti un aploksni – kas iegādājami kopā ar karti Galleria Riga informācijas centrā.


2 EUR

2 EUR


1 EUR


 

Šī elektroniskā dāvanu karte sniedz Jums iespēju iepirkties un saņemt pakalpojumus tikai Galleria Riga. Dāvanu karte ir derīga 6 mēnešus. Kartes vērtība netiek atmaksāta, ja tā nozagta vai nozaudēta. Dāvanu karte nevar tikt izmantota norēķiniem, banku filiālēs, kā arī pie atsevišķiem tirgotājiem, kas nav nodrošinājuši tehnisko risinājumu dāvanu karšu pieņemšanai. Par bojātas kartes nomaiņu, kartes derīguma termiņa pagarināšanu, konta uzturēšanu pēc derīguma termiņa beigām un nepamatotu pretenziju izskatīšanu tiek piemērota komisijas maksa (skatīt Dāvanu karšu lietošanas noteikumus).

 

Lietošanas noteikumi