Tērbatas kvartāli

Laipni lūgti Tērbatas ielas kvartālos!

Ja vēlaties pilnvērtīgi izbaudīt Rīgas radošo atmosfēru, aplūkot jūgendstila arhitektūru, iepirkties vai kvalitatīvi pavadīt laiku kādā restorānā, jums noteikti jāapmeklē Tērbatas ielas kvartāli!

Kvartāla sirds ir Tērbatas iela, ko droši var dēvēt par vienu no skaistākajām Rīgas iepirkšanās ielām. Tērbatas iela un tās apkārtne piedāvā visdažādākās iespējas iepirkšanās un restorānu cienītājiem.

Tērbatas ielas kvartālos izvietots gan jaunākais tirdzniecības centrs Rīgā Galleria Riga, kura 8 stāvos izvietoti modes veikali un restorāni un lielākā jumta terase Baltijā, gan nelieli modes un interjera veikaliņi. Savukārt ēdiena baudītājiem ir iespēja iepazīt Latvijas garšas buķeti vai internacionālās virtuves piedāvājumu kādā no Tērbatas ielas kvartālu restorāniem, kafejnīcām vai vīna studijām.

Viena no Tērbatas ielas kvartālu priekšrocībām, kas ļauj piesaistīt gan vietējo iedzīvotāju, gan tūristu interesi, ir ērtā atrašanās vieta. Tērbatas iela atrodas tikai 5 minūšu attālumā no Rīgas vēsturiskā centra - Vecrīgas. Turklāt pastaiga cauri Vērmanes dārzam, izbaudot ziedu krāšņumu Sakta puķu tirdziņā, vai labas kino filmas apmeklējums greznajā kinoteātrī Splendid Palace būs lieliski veids, kā izjust Tērbatas ielas kvartālu kultūras un radošo šarmu!

http://www.terbataskvartali.lv