Rīgas viesiem

Galleria Riga ir mūsdienīgs pilsētas tirdzniecības centrs, kas atrodas pašā Rīgas sirdī, zināmāko pilsētas viesnīcu ieskauts, dažu minūšu gājiena attālumā no Vecrīgas un Brīvības pieminekļa, kā arī jūgenstila “pērles” Alberta ielas.

Var droši apgalvot, ka tirdzniecības centrs Galleria Riga ir lieliska no  daļa no pilsētas apskates. Tirdzniecības centra 7 stāvos Jūs gaida veikali dāmām, kungiem bērniem un jauniešiem! Šeit atradīsiet visu nepieciešamo gan ikdienas gaitām un svētku pasākumam, gan skaistumam un izsmalcinātam dzīves stilam, sākot ar pārtikas precēm un beidzot ar dizaina lietām jūsu mājai. Mūsu veikalos nopērkami kā apavi un apģērbi, tā arī dzērieni un tabakas izstrādājumi, prese, ziedi, juvelierizstrādājumi, ekskluzīvas dāvanas un suvenīri, pulksteņi, kosmētika un optikas preces, mēbeles un grāmatas sievietēm un vīriešiem. Ikvienu īpaši palutinās divi skaistumkopšanas saloni!  

Starp zināmu pasaules zīmolu veikaliem, sevi droši piesaka arī Latvijas zīmolu piedāvājums. Elegantu un izsmalcinātu Latvijā ražotu sieviešu un vīriešu apakšveļu piedāvā veikali V.I.P.A. un V.O.V.A., bet Latvijā ražotu kosmētiku – Beauty shop.

Savukārt Latvijas dizaineru modelētus un šūtus apģērbus atradīsiet veikalos 8 roomsOT Ogres trikotāža, Maya, un Eletto, bet latviešu dizaineru rotaslietas Jūs gaida veikalā Jahonts.

Ja Jūs intresē dāvanas vai suvenīri piemiņai, tad iesakām grāmatas par Latviju veikalā Globuss, Latvijā radītu porcelānu veikalā Mantojums, bet izslavētās Laima šokolādes atradīsiet veikalā Rimi.

Turklāt tirdzniecības centrā Galleria Riga Jūs varat izmantot Global Blue tīkla sniegtās priekšrocības, kā arī sazināties ar pārējo pasauli, izmantojot bezmaksas WiFi interneta pieslēgumu.

Īpašs stāsts ir Galleria Riga restorāni un kafejnīcas, kas ar savu nepiespiesto atmosfēru ļauj izbaudīt Rīgas garšu buķeti. Galleria Riga restorānos mēs piedāvājam visdažādāko kultūru virtuvi - austrumu slow food ēdieni tiek gatavoti restorānā Gan Bei City, Eiropas virtuvi sastapsiet restorānos Il Cibo del papa, The Trinity bar un Harry Morgan, bet latviešu mājas ēdieni baudāmi Vikbolds restorānā, savukārt internacionālā zīmola Hesburger garšas remdēs jebkuru izsalkušo. 

Mūsu stāsts nebūtu pilnīgs, ja mēs nepieminētu Galleria Riga vasaras jumta terasi, kas ir lielākā Baltijas valstīs! No jumta terases paveras iedvesmojošs panorāmas skats uz Rīgas jumtu romantisko arhitektūru un to noslēpumaino pasauli. Gada siltajos mēnešos te iemājo āra kafejnīcas un valda Latvijas galvaspilsētas atmosfēra, bet atpūtas zonā nesteidzīgie bauda saules pieskārienus.

Zem tirdzniecības centra Jūsu ērtībām piedāvājam autostāvvietu ar 120 automašīnu vietām.

Uz tikšanos Ziemeļu galvaspilsētā un tirdzniecības centrā Galleria Riga!