Back 2 school! Reserved

ATPAKAĻ UZ SKOLU! BĒRNU APĢĒRBU KOLEKCIJA NO RESERVED IR GATAVA PIRMAJAI SKOLAS DIENAI!

Doties atpakaļ uz skolu ir kā piedzīvojums, kuram Reserved sarūpējis ekipējumu ar vislabāko apģērbu. Pasteļtoņi tiek jaukti ar klasisko džinsa zilo krāsu un uzvalka pelēkais tiek kombinēts ar pūkainiem, rozā monstriņiem.

Meitenēm

Elegantais formas tērps balti zilajās nokrāsās tagad ir pieejams daudz modernākā, bezrūpīgākā versijā. Baltā krekla pogu rinda, kas pogājama līdz pat kakla daļai, dekorējas ar šarmantiem, asimetriskiem žabo. Klasiski plisētie svārki ar bikšturtipa lencēm. Vecā, labā skolas soma – mūsdienīgā versijā, protams. Kolekcija tiek papildināta arī ar plašu apavu izvēli. Sākot no baltiem, lakotiem pusgariem zābakiem līdz kedām, kas dekorētas tā pat kā matu sprādzes un mugursomas – ar mākslīgo kažokādu.

Puišiem

Kārtīgi izgludināts balts krekls ar kaklasaiti un elegantu veltveta apģērbu. “Oversize” džinsa jakas ar kažokādas apkakli. Lakotie zābaki ar stiprinājumiem izturēs pat vistrakāko skolas starpbrīža rotaļāšanos spēļu laukumā. Sportiskas mugursomas, krāsainas jostas somas un adītas “grunge” stila cepures ar aplikācijām, kas atgādina par 80-tajiem gadiem.