No 1. - 28.februārim izmanto kādu no LIELISKA DĀVANA īpašajiem piedāvājumiem:

  • -40% SPA rituālam  “Mīlestības siltums” pārim:
    Relaksācija un romantika, tikai Jums diviem! Aizbēgt no ikdienas rutīnas, atpūsties, ļauties smaržu valdzinājumam un pilnīgam mieram. Veltiet šo laiku viens otram un baudiet neaizmirstamus mīlestības mirkļus! Piedāvājumā ietilpst: relaksējoša pilna ķermeņa masāža; karstā akmeņu masāža; aromaterapija. SPA rituāla noslēgumā - aromātiska tēja. Piedāvājums 2 personām.

  • Izbaudi romantisku divvientulību Skrundas muižā ar 26% atlaidi!
    Skrundas muiža atrodas gleznainajā Ventas upes krastā un tiek dēvēta par vienu no skaistākajām Latvijas muižām. Skrundas muižā Jūs varēsiet aizmirsties no ikdienas steigas un baudīt mierpilnu, nesteidzīgu atpūtu. Piedāvājumā iekļauts: nakšņošana "Superior" klases divvietīgā numurā; SPA apmeklējums diviem; velosipēdu vai laivu noma; gardas brokastis. Piedāvājums 2 personām.

 

  • 15% atlaide vienreizējam ātruma piedzīvojumam ar LAMBORGHINI HURACAN GT!
    Jums patīk ātrums, adrenalīns un jaudīgi sporta automobiļi? Šī ir vienreizēja un unikāla iespēja sēsties pie satriecošā Lamborghini Huracan Super Trofeo stūres! Jums būs iespēja izjust spēku, spiežot grīdā gāzes pedāli un sajust, kā tas ir – pārvaldīt īstenu sacīkšu superauto! Kārdinošs un elpu aizraujošs piedzīvojums kā sporta auto entuziastiem, tā ikvienam ātruma cienītājam! Piedāvājums 1 personai.

Iet uz veikala sadaļu