No 10. maija līdz pat 2. jūnijam īpaši piedāvājumi Galleria Riga atlaides skaistumkopšanas produktiem un veselības veicināšanas un uzturēšanas pakalpojumiem!

 

DOUGLAS - jauns veikals Galleria Riga 2. stāvā!

No 26. maija līdz 2. jūnijam tikai Galleria Riga DOUGLAS:

-20% EISENBERG skaistumkopšanas produktiem, iepērkoties par vismaz 39 € 

Līdz 31. maijam DOUGLAS

-30% YVES SAINT LAURENT Libre EDP sievietēm (30 ml)

-35% GIORGIO ARMANI MyWay intense EDP sievietēm (30 ml) 

-25% JEAN PAUL GAULTIER Divine EDP sievietei (30 ml) 

-30% GIORGIO ARMANI- Armani Code Parfum EDP vīrietim (50 ml) 

-35% PRADA Luna Rossa Ocean EDT vīrietim (30 ml)

-30% YVES SAINT LAURENT skropstu tušai LashClashMascara (9 ml) 

 

No 14. maija līdz 27. maijam DOUGLAS

-20% BIOTHERM ādas kopšanas produktiem, iegādājoties tos par 19 € un vairāk

-30% JARDIN BOHEM sortimentam, iegādājoties šos produktus par 19 € un vairāk

-20% COLLISTAR ādas kopšanas produktiem, iegādājoties tos par 19 € un vairāk

-30% atlaide DOUGLAS SALON HAIR sortimentam, iegādājoties šos produktus par 19 € un vairāk

 

KRISTIANA

Līdz 2. jūnijam - Dāvana, iegādājoties jebkuru produktu no Dolce&Gabbana, Hugo Boss, Trussardi, Chloe, Burberry, Calvin Klein, Jean Paul Gautlier, Carolina Herrera, Rabanne, Nina Ricci līdz 2. jūnijam vai kamēr dāvaniņas ir veikalā.

No 28. maija līdz 2. jūnijam ar Kristiana kluba karti 20% vīriešu parfimērijas izlasei!

 

 

MADARA ORGANIC SKINCARE

-20% sejas un ķermeņa SPF produktiem no 10. maija līdz 2. jūnijam. Minerālu saules aizsargkrēmi un saules aizsarglīdzekļi ar SPF. Dabīga, plaša spektra saules aizsardzība, kas draudzīga ādai un pasaulei. 0% sintētisku UV filtru.

THE BODY SHOP

-30% visiem Refill produktiem un pudele produkta uzpildīšanai bez maksas, pērkot jebkuru uzpildes stacijas produktu līdz 2. jūnijam

- 30% iegādājoties jebkurus 2 produktus no vitamīna C sejas kopšanas līnijas, piedāvājums spēkā reģistrētiem klientiem līdz 27. maijam

3 par 2 matu kopšanas produktiem - lētāko saņem bez maksas, spēkā līdz 27. maijam

 

ROYALTY BY BLACK PEARL

-50% sāls istabas apmeklējuma abonementam

Abonementa cena 25 € (parasti 50 €)

Abonementā iekļautas pieci sāls istabas apmeklējumi, katrs 30 min.

Ar iepriekšēju pierakstu: tālr. 24604566 Galleria Riga 4. stāvā

 

Masāža pie fizioterapeita FUTURACLINIC

40 min 32 € (parasti 40 €)

Šī masāžas veida galvenie mērķi ietver muskuļu relaksāciju, asinsrites uzlabošanu, sāpju mazināšanu, audu dzīšanu, kustību amplitūdas uzlabošanu un vispārējo pacienta labklājību. Dziļo audu masāža problēmzonām, akūtu un hronisku sāpju gadījumā. Tiek veikta stājas simetrijas uzlabošanai. Fizioterapeita masāža parasti tiek veikta kā daļa no plašāka ārstēšanas plāna, kas var ietvert arī citas fizioterapeitiskas procedūras, vingrošanu un terapiju, lai sasniegtu visaptverošus rezultātus pacienta veselības uzlabošanā un rehabilitācijā.

 

   

Sporta ārsta konsultācija

40 min 44 € (parasti 55 €)

Sporta ārsts galvenokārt nodarbojas ar muskuļu skeleta sistēmas traumām un slimībām, kas radušās sporta nodarbību rezultātā.
Svarīgi meklēt sporta ārsta konsultāciju, ja esi sportists vai aktīvs dzīvesveida piekritējs, īpaši ja tava profesija prasa paaugstinātu fizisko un emocionālo slodzi. Tas ir būtiski arī pēc sporta traumām vai pārslodzes gadījumā, kā arī tad, ja rodas sūdzības par sirds darbību, elpošanas problēmām vai citām neērtībām saistībā ar fiziskām aktivitātēm.
Sporta ārsts sniedz slēdzienu par fizisko veselību, fiziskā spēka izvērtējumu, ieteikumus par individuāli piemērotākajiem sporta veidiem, ieteicamo slodzes intensitāti, ilgumu, sportista uzturu un citiem jautājumiem. Traumu vai pārslodzes gadījumos nozīmē piemērotāko ārstēšanu un rehabilitāciju.

Dietologa konsultācija

60 min 56 € (parasti 70 €)

Sabalansēts un veselīgs uzturs palīdzēs būtiski uzlabot fizisko un emocionālu veselību! Dietologa konsultācijas laikā uzzināsiet:

Ķermeņa svars: Ja jums ir svara problēmas un jūs vēlaties zaudēt vai iegūt svaru veselīgā veidā, dietologs var izstrādāt pielāgotu uztura plānu.
Veselīga uztura izpratne: Ja jums nav skaidrs, kā pareizi ēst vai kādi uztura paradumi būtu labvēlīgi jūsu veselībai, dietologs var sniegt padomus un izglītot par pareizu uzturu.
Veselības problēmas: Ja jums ir īpašas veselības problēmas vai stāvokļi, piemēram, diabēts, augsts asinsspiediens, holesterīna līmenis vai citas hroniskas slimības, dietologs var palīdzēt izstrādāt uztura plānu, kas palīdzēs kontroles un uzlabotu jūsu veselību.
Sporta veiktspējas uzlabošana: Ja nodarbojaties ar sportu vai regulāri trenējaties, dietologs var izstrādāt uztura plānu, kas palīdzēs optimizēt jūsu sporta veiktspēju un atgūšanos pēc treniņiem.
Izvairīšanās no uztura traucējumiem: Ja jums ir vēsturiski uztura traucējumi vai attīstās neveselīgi uztura paradumi, dietologs var palīdzēt izveidot stabilu un veselīgu attieksmi pret ēšanu.

   

-15% vakcinācija pret ērču encefalītu

34 €  (parasti 40 €)

 

 

Fizioterapeita ekspreskonsultācijas 21. un 31. maijā!

30 min 20 €

Saspringums, muskuļu un locītavu sāpes, stājas problēmas, sēdošs darbs, gribi uzsākt sportot, sāpes ķermenī – vai atpazīsti sevi? 30 minūšu konsultācijas laikā fizioterapeits uzklausīs Tevi, izpētīs anamnēzi un veiks funkcionālā stāvokļa izvērtējumu, sniegs rekomendācijas veselības veicināšanai – fizioterapeita arsenālā ir plašs terapiju klāsts, kas būs piemērots tieši Tavai vajadzībai.

 

ERGON TERAPIJA

30 min 28 € (parasti 35 €)

60 min 48 € (parasti 60 €)

90 min 60 € (parasti 75 €)

Ergon terapija - speciāla tehnika, kurā izmantojot medicīniskos instrumentus (neasi naži) nodrošina pieeju, kas nav iespējama ar rokām vien. Galvenais terapijas mērķis ir atrast un atbrīvot fibrozus (nemobīlus) audus, kuri ierobežo kustības amplitūdu, spēka attīstību un locītavu stabilitāti. Ergon terapija piemērota miofasciālām sāpēm, rētaudiem, pēc traumām (lūzumi, sastiepumi, tūska, hematomas), pie pārslodzes, treniņiem, tendinopātiju ārstēšanai (muskuļu cīpslu iekaisumi).

Vairāk par FUTURACLINIC uzzini šeit!

Pakalpojumi pieejami ar iepriekšēju pierakstu:

tālrunis: 26434333 vai info@futuraclinic.lv

Ārstniecības iestādes kods 000100032

SUNLOUNGE

20% visa saules kosmētika ar SPF

-70% klienta karte

-40% sauļošanās Ergoline 770 vai Lounge solārijā

-30% visos pārējos solārijos

līdz 02.06.2024.

MY FITNESS

No 13.05. līdz 31.05.24.:

Iegādājoties 7x privāto treniņu komplektu Biedrs saņem dāvanu no ICONFIT, kā arī piedalās izspēlē par 3x dāvanu komplektiem no MyFitness.

RELAXONE

Sagatavo muskuļus pirms treniņa vai atslābinies pēc tā - RELAXONE hidromasāža un ruļļu masāža tikai 9 € / mēnesī

Pieejams tikai Galleria Riga MyFitness, kļūsti par biedru un izmanto!

Visas šeit norādītās akcijas un atlaides nesummējas ar citām atlaidēm. Ja šeit norādītais piedāvājums neatbilst veikalā esošam, par pareizu uzskatīt piedāvājumu, kas pieejams veikalā uz vietas.

Galleria Riga, Dzirnavu ielā 67

Atpakaļ uz citām atlaidēm.