FuturaClinic piedāvā inovatīvas un iedarbīgas ķermeņa un sejas skaistumkopšanas procedūras.

Pakalpojumu klāstā ir pieejamas ekskluzīvās GUINOT sejas aparātprocedūras, WEYERGANS skābekļa jonu un gaisamas terapijas, SPA vakuummasāžas, kā arī NATINUEL kopjošie sejas rituāli.

FuturaClinic ir pieejams unikāls produkts – vienīgais Baltijā skābekļa jonu un gaismas terapijas kapsula: pretnovecošanās terapija sinerģijā ar gaismas terapiju – ādas atjaunošanai un anti-age efektam. Aktīvs, elektriski uzlādēts un jonizēts skābeklis sasniedz šūnas, kas nepieciešams kā enerģijas avots organisma iekšējiem bioķīmiskajiem procesiem. 

Procedūra mazinās nogurumu, nervozitāti, galvassāpes un zilos lokus ap acīm. Ķermeņa kapsulas iedarbība - dabiska toksīnu izvadīšana ar skābekļa joniem, vielmaiņas uzlabošana un liekā svara samazināšana, kolagēna sintēzes aktivizācija, ādas atjaunošana, celulīta samazināšana, asinsrites stimulācija un šūnu reprodukcijas paātrināšana.

Sejas kopšanai FuturaClinic piedāvā NATINUEL procedūras :

Homeo rose - procedūra jutīgai ādai ar kuperozi. Nomierina ādu, samazina apsārtumu un dziļi to mitrina

Hydra intensity - mitrinoša procedūra visiem ādas tipiem. Padara ādas izskatu jauneklīgu un mirdzošu

Acne stop - ārstnieciska procedūra ādai ar aknes problēmām

Mando complex - dziļi atjaunojoša procedūra ar liftinga efektu. Procedūra piemērota arī pigmentāciju problēmas risināšanai

Synergic peel - dziļi attīroša un reģenerējoša procedūra. Procedūra dziļi attīra un uzlabo ādas reljefu, samazina smalkās grumbiņas

Pieraksties jau tagad: 26434333 vai info@futuraclinic.lv 

Vairāk par visu FuturaClinic skaistumkopšanas pakalpojumu klāstu uzzini ŠEIT!

Ārstniecības iestādes kods: 00100032

Iet uz veikala sadaļu