Īstā Ziemassvētku gaidīšana sākas ar jaunajiem The Body Shop adventes kalendāriem. Jaunais, unikālais pop-up dizains sajūtās ļaus aizceļot uz prieka un piedzīvojumu pilnu Ziemassvētku pasauli. Atvilktnītes ir pilnas pārsteigumu, savukārt iepakojuma dizains - ērts atkārtotai izmantošanai.

Lielisko adventes kalendāru trio ir iedvesmojuši nesavtīgi, pašaizliedzīgi cilvēki no visas pasaules. Kalendāri piepildīti ar skaistumkopšanas pārsteigumiem, kas ļaus vairot prieku un sniegt patiesas rūpes saviem tuvākajiem un mīļākajiem cilvēkiem. Iespējams, šie ir vislabākie The Body Shop kalendāri, kādi līdz šim bijuši. Atklāj un izbaudi ķermeni lolojošus un prieka sajūtu veicinošus pārsteigumus.

Adventes kalendārs, 79€ (kopējā produktu vērtība 112.30€)

Atverot šo skaistumkopšanas kalendāru, tā tēli sagaida Ziemassvētkus ar priekpilnām gavilēm, ko spēj radīt mūzika un kopābūšana. Aiz katras no 24 durtiņām ir paslēpušies mazi lolojoši pārsteigumi, tai skaitā mūsu jaunie ķermeņa sviestkrēmi mazajos izmēros, kas palutinās ādu ar spēcīgu 96 stundu mitrināšanu, vannas burbuļi, kas pārvērtīs vannošanos priekpilnā piedzīvojumā, kā arī salvešu maskas, lai palutinātu sejas ādu un sevi Ziemassvētku sezonā.

Lielais adventes kalendārs 99€ (kopējā produktu vērtība 159.90€)

Atverot šo kalendāru, tu ieraudzīsi Ziemassvētku ainiņu, kurā galvenie tēli atraktīvos tērpos vietējā kopienā vāc ziedojumus, lai vairotu un dalītos mīlestībā. Starp 25 pārsteigumiem ir vairāki no iecienītākajiem produktiem, kas pieejami pilnā izmērā, tai skaitā mūsu krēmīgās tekstūras šī sviesta šampūns, zīmola jaunākais avokado ķermeņa sviestkrēms un E vitamīna līdzeklis sejas mazgāšanai.

Karaliskais adventes kalendārs, 139€ (kopējā produktu vērtība 275.10€)

Atverot šo pārsteidzošo kalendāru, ļaujies patiesam Ziemassvētku priekam un līksmībai. Šeit galvenie tēli tuvāko draugu un ģimenes lokā rotā svētku eglīti. Šajā kalendārā ir iesaiņoti 25 pārsteigumi, tai skaitā tādi pirktākie produkti kā Drops of Youth™ jaunības pilieni, C vitamīna atsvaidzinošais dienas krēms un ādu kņudinošā Himalaju kokogļu sejas maska mazajā iepakojumā. Šī ir izcila dāvana visiem patiesajiem skaistumkopšanas cienītājiem.

Pērkot adventes kalendārus šajā svētku sezonā, tiks atbalstītas tās organizācijas, kas strādā ar cilvēkiem, kuri ir ziedojuši savu laiku un brīvprātīgi, bez atlīdzības rūpējušies par citiem. Novembrī un decembrī 2 centi no katra pirkuma Latvijā tiks ziedoti projektam “Grupu māja neatkarīgai dzīvei”, lai nodrošinātu iespēju cilvēkiem ar smagiem attīstības traucējumiem dzīvot pilnvērtīgu dzīvi sabiedrībā.

 

Iet uz veikala sadaļu