Vērtīgi pavadīts skolēnu brīvlaiks ZINOO RĪGA

ZIEMAS skolas brīvlaikā 2018. gada nogalē un 2019.gada sākumā ZINOO Rīga piedāvā skolēniem ziemas brīvlaika Tematiskās dienas. Cena 35€/dienā. Iekļautas pusdienas un launags. Norise 9:00-17:00, ierasties iespējams jau no 8:30. Piesaki savu skolēnu aizraujošām brīvdienām TE!

Programma:

Ceturtdiena, 27.decembris
Ūdens noslēpumi (1 . – 6. klase)
Nākotnes lielākā vērtība un mūsu ikdienas neatņemama sastāvdaļa – ūdens!Aplūkosim mūsu ūdens lietošanas paradumus un iepazīsimies ar šīs vērtīgās vielas nozīmi pasaules vēsturē un mūsdienās!Iejutīsimies inženieru lomā un apgūsim ūdens apgādes sistēmas, darbojoties praktiski.

Piektdiena, 28.decembris
Arhitekta izaicinājums (1 . – 6. klase)
Kā iespējams uzbūvēt tik augstas celtnes kā lielie debesskrāpji Dubaijā? Vai ēku iespējams uzcelt līdz atklātam kosmosam? Cik augstu celtni spējam uzbūvēt no papīra, cik augstu no makaroniem? Pieņemsim arhitektu izaicinājumu un eksperimentēsim, lai kopā meklētu atbildes!

Trešdiena, 2.janvāris
Pirātu zinātne (1 . – 4. klase)
Īstam pirātam jāprot gan uzbūvēt labākos kuģus, gan lasīt kartes, lai atrastu ceļu dienā un naktī. To visu palīdz saprast dabaszinātnes. Iejutīsimies pirātu lomā, būvēsim savus kuģus un meklēsim apslēptos dārgumus!

Ceturtdiena, 3.janvāris

Ilūziju pavēlnieks (1. – 6. klase) Ir dzirdēts, ka ilūzijas iespējams radīt ar roku veiklību, atbilstošu inventāru, plašu izdomu un superspēju – radīt brīnumus. Pārliecināsimies par to tiekoties ar vienu no pieprasītākajiem iluzionisma meistariem Latvijā – Valdemāru Weisu. Arī paši gatavosim dažādas optiskās ilūzijas!

Piektdiena, 4.janvāris
Neizzinātais kosmoss (1. – 6. klase)
Ir pagājuši 13,7 miljardi gadi kopš Lielā Sprādziena, un cilvēce ir atklājusi tikai mazāko daļu no 4%, ko mēs spējam saskatīt Visumā. Noskaidrosim, kas ir nepieciešams, lai cilvēks spētu izdzīvot kosmosā? No kā sastāv kosmonauta ikdiena? Kādas ir iespējas visumā atrast ārpuszemes dzīvību un citas saprātīgas būtnes?