ZINOO Tematiskās dienas skolas vasaras brīvlaikā 2020

ZINOO šajā vasarā nometņu programmas ietvaros piedāvā divas “Tematisko dienu” nedēļas “SPIEGU DIENAS” un “ZINĀTŅU DIENAS”. Līdz šim unikāla iespēja – viss ZINOO centrs tikai 20 dalībniekiem – tas paredz plašākas iespējas un vēl nebijušu ideju realizāciju.

Spiegu nedēļu (13.-17.jūlijs un 10.-14.augusts, dalībnieku vecums 7 – 13 gadi jeb 1. – 6. klašu skolēni) iesāksim ar sava spiega tēla veidošanu, izgatavosim ID kartes, pētīsim pirkstu nospiedumus. Turpinājumā pārbaudīsim spiegu spēku, kas mīt mūsos – testēsim un attīstīsim fiziskās prasmes. Trešā diena būs par spiegu spējām – zināšanas, loģika, radošums un izdoma, lai dienas beigās dotos misijā “Laiva”. Nedēļas izskaņā uzvilksim aizsargtērpus, lai veidotu slepenās reakcijas un iepriekš nebijušus eksperimentus mūsu laboratorijā. Noslēgumā veidosim savus spiegmobīļus, ar kuriem doties vasaras piedzīvojumos!

Zinātņu dienas (27.-31.jūlijs, dalībnieku vecums 7 – 13 gadi jeb 1. – 6. klašu skolēni) veidotas ar mērķi – nedēļas garumā iepazīt dažādas nozares. Tematiskās dienas iesāksim ar kosmosa zinātni. Veidosim savus astronautu tērpus, testēsim pašu veidotās kosmiskās zondes. Otrā diena veltīta sacensībām un eksperimentiem. Spēlēsim spēles, uzzinot, kādi fizikas likumi tad darbojas. Trešā diena veltīta mākslas zinātnei, dienas izskaņā katram būs paša dizainēts krekls. Neiztikt arī bez pieprasītās eksperimentu dienas. Noslēgumā – nākotnes pilsēta, inženieru cienīgi izaicinājumi un nākotnes profesiju iepazīšana.

Balstoties uz esošo situāciju, aktivitātes šajā vasarā būs vecāku finansiālajam stāvoklim draudzīgākā formātā – tās nav obligāti jāiegādājas nedēļas garumā (175 eur), var izvēlēties tieši tās dienas, kas ļoti interesē (35 eur/ dienā). Tematisko dienu saturs ir īpaši pārdomāts tā, lai būtu interesanti gan tiem, kas piedalīsies visu nedēļu, gan tiem, kas apmeklēs tikai kādu atsevišķu Tematisko dienu.

ZINOO komanda ņem vērā visus saistošos regulējumus par nometņu un tematisko dienu rīkošanu, kas ir spēkā un saistīti ar COVID-19. Tāpēc ikvienam, dienas sākumā pirms nodarbībām būs jāuzrāda ģimenes ārsta izziņu, kurā apliecināts, ka bērnam nav infekcijas slimību pazīmes un nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai to kontaktpersonām (ne senāku par 7 dienām). Esam parūpējušies arī par to, lai Tematisko dienu dalībniekiem tiktu nodrošināta atsevišķa ieeja un trepes tirdzniecības centrā “Galleria Riga”.

Dalībnieku pieteikšana, detalizēta programma ar kalendāru un Tematisko dienu biļetes: https://www.zinoo.lv/nometnes