C vitamīns sejas kopšanai

JAUNĀ C VITAMĪNA SEJAS KOPŠANAS PRODUKTU KOLEKCIJA NO THE BODY SHOP

The Body Shop pirktākā sejas kopšanas līnija nu ir kļuvusi vēl iedarbīgāka, lai tu uzmirdzētu vēl pārliecinošāk. Tagad sastāvu veido līdz pat 10% dabīgas izcelsmes C vitamīna, kas ir arī spēcīgākā koncentrācija kāda mums jebkad bijusi.

Sagatavojies izcilam skaistuma miegam ar mūsu C vitamīna nakts masku. Bagātināta ar C vitamīnu, ādas tekstūru nogludinošu pienskābi (AHA) un papaijas enzīmiem, šī nakts maska palīdz mazināt nevienmērīgu ādas toni, ko izraisa pigmentācija, samazinot pigmenta plankumu intensitāti, izmēru un skaitu. Tā palīdz no jauna atgūt veselīgas ādas starojumu, rezultāti ir pamanāmi jau pāc 4 nedēļām – ādas izskats un veselīgs mirdzums ir jūtami uzlabies par 89%. Āda izskatās arī gludāka un maigāka, sejas ādas tonis izskatās vienmērīgāks.

Kamēr izbaudi atveldzējošu naktsmieru, ļauj nakts maskai darīt brīnumus. Iesākumā sajutīsi nelielu kņudoņu, bet satraukumam nav pamata, tas liecina, ka šis skaistumkopšanas brīnums sāk iedarboties. Sastāvu veido 95% dabīgas izcelsmes sastāvdaļu. Vieglā un vienlaikus bagātīgā tekstūra slīd pāri ādai un iesūcas vienā mirklī, radot samtainas sajūtas, un tu vari tūlīt pat ieslīgt palagos un iemigt. Atmostoties āda izskatīsies vienmērīga, atguvusi veselīgu, svaigu mirdzumu. Maska satur organiskas augļskābes, tāpēc no rīta noteikti atceries uz sejas uzklāt SPF aizsarglīdzekli.

Iepakojums ir pārstrādājams, kur vien pieejamas vietējās pārstrādes iespējas. Dermatoloģiski pārbaudīta, piemērota lietošanai visiem ādas tipiem, tostarp jutīgai ādai. Vegānu biedrības (The Vegan Society) sertificēta formula.

 

Atgūsti veselīgas ādas starojumu ar mūsu C vitamīna serumu. Blāvas un nogurušas sejas ādas pazīmes atstāj pagātnē. Seruma spēcīgo sastāvu veido 10% dabīgas izcelsmes C vitamīns, kas ir arī šīs iedarbīgās sastāvdaļas augstākā koncentrācija mūsu produktos! Formula satur arī no babči auga iegūtu bakučiolu, kam piemīt līdzīga iedarbība uz ādas kā retinolam.

Vieglās tekstūras seruma sastāvu veido 92% dabīgas izcelsmes sastāvdaļu un tas ir Vegānu biedrības (The Vegan Society) sertificēts. Serums redzami palīdz mazināt nevienmērīgu ādas toni un pigmentāciju. Pēc 8 nedēļu lietošanas redzami samazinās pigmenta plankumu toņa intensitāte, skaits un to izmērs. Veselīga izskata ādas starojums uzlabojas vidēji par 33%. Ir tā vērts, lai iemīlētu!

Iekļauj šo serumu savā rīta un vakara ikdienas sejas kopšanas rutīnā. 

Dermatoloģiski pārbaudīta formula piemērota lietošanai visiem ādas tipiem, tostarp jutīgai ādai. Nekomedogāns, tātad nenosprosto poras.

 

Sniedz blāvai, nogurušai sejas ādai mazliet vairāk enerģijas ar šo C vitamīna atsvaidzinošo sejas krēmu. Tas tūlītēji atmodinās ādu, mitrinās un atsvaidzinās, rezultātā piešķirs tai veselīgu mirdzumu.

Mūsu C vitamīna krēma sastāvu veido 96% dabīgas izcelsmes sastāvdaļu, tostarp kamu kamu ogu ekstrakts. Kamu kamu ogas satur vismaz divas reizes vairāk dabīgā C vitamīna koncentrācijas nekā apelsīni. Āda tūlītēji jūtas gludāka un maigāka, blāva sejas āda izskatās veselīgi starojoša. Krēma formula ir Vegānu biedrības (The Vegan Society) sertificēta.

Trauciņš ir 100% pārstrādājams, kur pieejamas vietējās pārstrādes iespējas, un ir arī izgatavots no pārstrādāta sikla. Ir tā vērts, lai iemīlētu!

Dermatoloģiski pārbaudīta formula piemērota lietošanai visiem ādas tipiem, tostarp jutīgai ādai.

 

Maigi noskrubē seju ar šo attīrošo C vitamīna želeju, lai izveidotu ideālu pamatu starojošas sejas ādas kopšanas rutīnā. Vieglā želejas tekstūra papildināta ar hohobas (jojoba) mikropērlītēm un vulkāniskas izcelsmes perlītu, tā maigi atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām, lai iegūtu pamanāmi gludāku un zīdaini maigu sejas ādu.

Mūsu C vitamīna attīrošās želejas sastāvu veido 92% dabīgas izcelsmes sastāvdaļu, tostarp kamu kamu ogu ekstrakts. Kamu kamu ogas satur vismaz divas reizes vairāk dabīgā C vitamīna koncentrācijas nekā apelsīni. Formula ir Vegānu biedrības (The Vegan Society) sertificēta.

Pārstrādājams iepakojums, kur pieejamas vietējās pārstrādes iespējas. Ir vērts iemīlēt!

Dermatoloģiski pārbaudīta formula piemērota lietošanai visiem ādas tipiem.