Ceļvedis kofera izvēlei

Labs koferis tev kalpos gadiem vai pat visu mūžu, ja vien to izvēlēsies atbilstoši saviem ceļošanas paradumiem. Labam koferim jābūt izturīgam, ietilpīgam, vieglam un ērti manevrējamam. Protams, arī jāizskatās labi!

Svars un izmērs

Izvēloties koferi, ir vērts ņemt vērā tā svaru. Jo vieglāks tas būs, jo mazāk kompromisu par to, ko ņemt līdzi un ko atstāt mājās. Vienkāršāk sakot, jo vieglāks tavs koferis, kad tukšs, jo vairāk brīvdienu kleitu tajā varēsi ielikt.

Noteikti jāņem vērā arī aviokompāniju bagāžas izmēra un svara ierobežojumi. Vispareizāk ir izvēlēties koferi, kas atbilstošs visstingrākajām standarta prasībām. Tā varēs izvairīties no situācijas, kad par bagāžas pārvadāšanu jāpiemaksā papildus vien pāris lieku centimetru vai gramu dēļ.

Materiāls

Cietie koferi

Cietie koferi lielākoties ir no polikarbonāta, kas ir izturīgs un viegls materiāls. Cieto koferu priekšrocība ir ne tikai to svarā, bet arī plašā krāsu izvēlē.  Cietais apvalks ne tikai aizsargā no sliktiem laikapstākļiem, bet arī triecieniem.

Mīkstie koferi

Tie parasti ir izgatavoti no poliestera, neilona vai abu materiālu kombinācijas. Viegli kopjami, tomēr nebūs tik izturīgi pret laikapstākļiem, kā cietie. Mīkstie koferi parasti ir ietilpīgāki par cietajiem, jo lielākoties tiem ir papildsekcija ar slēdzēju gadījumiem, kad līdzi jāņem vairāk mantu.

Rokturi

Pievērs uzmanību arī šim aspektam! Jo vairāk rokturu, jo ērtāk koferis būs lietojams dažādās situācijās. Piemēram, lai to ērti novietotu bagāžas nodalījumā virs vai zem krēsla, kā arī ieliktu vai izņemtu no automašīnas. Vienmēr pārbaudi, vai izvelkamā roktura garums ir atbilstošs tavam augumam.

Riteņi

Ir pieejami koferi gan ar 2, gan 4 riteņiem. Protams, 4 riteņi būs labāka izvēle, jo koferis būs vieglāk manevrējams un stabilāks.

Dizains un krāsa

Lielākoties izvēloties koferi, roka tradicionāli sniedzas pēc melna vai tumša. Ne velti, jo tas ir praktiski. No otras puses – krāsa, kas izceļas, palīdzēs ātrāk ieraudzīt savu koferi uz lidostas bagāžas lentas.

BAG CITY piedāvā koferus gan košās un dzīvespriecīgās krāsās, gan klasiku – melnus, pelēkus, zilus, kā arī koferus gaišos un neitrālos toņos.

BAG CITY piedāvā dažāda veida, izmēru un materiālu ceļojumu koferu klāstu par pievilcīgām cenām. Atrodi īsto koferi Bag City un lai Tevi vienmēr pavada ceļotprieks!

BAG CITY atrodas 4. stāvā, Galleria Riga, Dzirnavu 67.

Attēliem ir ilustratīva nozīme. Ja šeit norādītā cena neatbilst veikalā esošai, par pareizu uzskatīt cenu, kas norādīta veikalā pie preces.