Full Circle — bezmaksas apģērbu savākšanas pakalpojums no C O S

Full Circle — bezmaksas apģērbu savākšanas pakalpojums, kas ir ilgtspējīgs veids, kā nodot tālāk savus zīmola COS izstrādājumus atkārtotai izmantošanai vai pārstrādei.


Atdodot COS sev vairs nevajadzīgus mūsu zīmola izstrādājumus, mēs atradīsim labāko veidu, kā dot tiem jaunu dzīvi. Vai nu atjaunot tos, lai kāds tos varētu turpināt valkāt, vai pārstrādājot to sķiedrās un jaunos audumos jaunām COS kolekcijām.


ATJAUNOT
Mēs rūpīgi iztīrīsim un salabosim restaurējamus COS izstrādājumus, lai tiem piešķirtu jaunu dzīvi, tā samazinot ietekmi uz vidi.


ATKĀRTOTI IZMANTOT
Iepriekš lietoti tekstilizstrādājumi no, piemēram, kokvilnas un vilnas, tiks sadalīti līdz šķiedrām un tiks pārveidoti atkārtoti izmantojamiem audumiem jauniem COS izstrādājumiem.
Viss pārējais tiks pārvērsts citos produktos vai šķiedrās ar mūsu pārstrādes partnera palīdzību.
Izmantojot šo pakalpojumu, jūs palīdzēsiet mums samazināt ietekmi uz planētu, pagarinot mūsu dizaina izstrādājumu kalpošanas laiku un pasargājot tos no nonākšanas atkritumu poligonā.

PALDIES
Kā pateicība par iesaisti šajā aprites projektā, par katru nodoto zīmola COS apģērbu saņemsi 10% atlaides kuponu, kuru varēsi izmantot pirkumam COS.


KĀ UN KUR
Vienkārši nododiet savus lietotos zīmola COS apģērbus Galleria Riga COS veikalā un mūsu komanda paveiks visu pārējo. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pašlaik COS nepieņem aksesuārus, juvelierizstrādājumus, cepures, šalles, cimdus, somas, apavus, zeķes vai apakšveļu.
Šobrīd pārstrādei pieņemam tikai zīmola COS apģērbus.

 

Attēliem ir ilustratīva nozīme.