Galleria Riga atklāts jauna koncepta MADARA Cosmetics veikals

Dabīgās kosmētikas ražotājs un pionieris Latvijā “MADARA Cosmetics” ceturtdien, 24. augustā atklāja jauna koncepta veikalu Galleria Riga, kas jau ir uzņēmuma piektais zīmola veikals galvaspilsētā.

Dabas vērtības, kas caurstrāvo uzņēmumu, ir pamats arī jaunā MÁDARA zīmola veikala interjera dizaina konceptā. Interjera dizainā īpaša uzmanība pievērsta dabīgiem, ilgtspējīgiem apdares materiāliem un dabas iedvesmotām interjera detaļām, kas akcentē telpas kopējo noskaņu un tās raksturu. Pati telpa un tās iekārtojuma kompozīcija stāsta savu stāstu kā fona valoda, izvirzot cilvēku un viņa pieredzi ādas kopšanā priekšplānā.

“Veidojot jauno interjera konceptu, vēlējāmies radīt MÁDARA viesiem dabas ieskautu patvērumu pilsētvidē — vietu, kur iegriezties un gūt padziļinātu izpratni par savu ādu un tās kopšanu, vienlaicīgi uz mirkli patveroties dabā no pilsētas burzmas,” uzsver MADARA Cosmetics līdzdibinātāja Lotte Tisenkopfa-Iltnere.“ Jaunu veikala dizaina pieredzi aizsākām jau aizvadītajā gadā, atklājot pop-up stendu vienā no prestižākajiem tirdzniecības centriem Parīze “Galeries Lafayette Paris Haussmann”, un turpinām to ievest arī mūsu zīmola veikalos Latvijā.”

 

“Klienti nemainīgi novērtē iespēju, ka MÁDARA fiziskajos veikalos viņiem ir iespēja gan izmēģināt mūsu populārākos produktus, gan saņemt individuālas konsultācijas, piemeklējot un sastādot savas ādas stāvoklim atbilstošāko rutīnu no vairāk nekā 200 produktu plašā klāsta. Arī tonējošos produktus, kas ir vieni no iecienītākajiem no makeup sortimenta, klienti nāk izvēlēties tieši klātienē, jo tikai pamēģinot vairākus toņus, ir iespēja atrast savu īsto un vienīgo!”

 

Veikala atklāšanā uzņēmuma līdzdibinātāja Lotte Tisenkopfa-Iltnere atklāja MÁDARA jaunāko un izaicinošāko produktu – Botanic Retinol serumu. “Šodien MÁDARA iepazīstina ar jaunāko inovāciju ādas kopšanas pasaulē — spēcīgu augu izcelsmes alternatīvu sintētiskajam retinolam, kas nodrošina līdzvērtīgu iedarbību ar dermatoloģiski pierādītu efektivitāti, nekairinot ādu. Kopā ar dermatologu komandu pie seruma izstrādes strādājām gada garumā, lai radītu patiesi efektīvu līdzekli sejas ādas kopšanai.”

 

Par MADARA Cosmetics
“MADARA Cosmetics” dibināta 2006.gadā un kļuvusi par vienu no vadošajiem kosmētikas ražotājiem Ziemeļeiropā un līderi Latvijā, kā arī iecienītu zīmolu Francijā, Vācijā, Somijā un citur Eiropā. Kopš 2017.gada novembra kompānijas akcijas iekļautas biržas “Nasdaq Baltic” alternatīvā tirgus “First North” sarakstā.

Foto: LETA