H&M HOME piedāvā spilgtus vasaras interjera dekorus gan ārtelpām, gan iekštelpām

Pēc garās iekštelpu sezonas H&M HOME aicina jūs doties ārā. Sagaidiet siltumu un gaismu ar izteiksmīgiem vasaras aksesuāriem, kas rotās jūsu āratelpas. Gatavojieties gaidāmajam vasaras atvaļinājumam pie jūras ar kolekciju, kuru raksturo enerģija, dzīvīgums un prieks.

H&M HOME piedāvā visu, kas nepieciešams krāsainai vasarai, sākot no vāzēm un gultasveļas līdz pludmales dvieļiem un pludmales somām.

Košas krāsas ir 2023. gada vasaras galvenā tēma – no spilgti rozā un oranžiem līdz zaļiem un ziliem toņiem. Kombinējiet spilvenus ar lapu apdruku kopā ar vienkrāsainiem spilveniem. Izliektas vāzes oranžā un baltā krāsā piešķir papildu detaļas, līdzās svecēm ar svītrām un mūsu jaunajiem svečturiem, kas pieejami dažādās krāsās.

Šovasar dominēs krāsains galda piederumu klāsts katrā detaļā. H&M HOME jaunais galdauts ar apļu apdruku ir ideāls pamats ikvienam galda klājumam. Daudzkrāsaini šķīvji un servēšanas trauki piešķir šarmu un vitalitāti kopā ar dažādu krāsu glāzēm, ko var salikt vienu otrā, kā arī zila stikla vāzēm. Divu izmēru gliemežvāku formas servīzes un košas salvetes papildina katru maltīti.

Kad ir pienācis laiks doties peldēties, ielieciet visu nepieciešamo vienā no H&M HOME pludmales somām ar svītrām. Šosezon tās ir pieejamas zaļā, zilā un dzeltenā krāsā. Papildiniet somu ar mūsu klasiskajiem svītrainajiem pludmales dvieļiem vai dažādojiet to ar mūsu jaunajiem rūtainajiem vannas dvieļiem. Ņemiet līdzi mūsu pludmales dvieli ar šaurām vienkrāsainām svītrām, un melnbalto pludmales dvieli ar ģeometrisko apdruku – abi pieejami arī baltā un sarkanā krāsā.

Galvenās kolekcijas lietas

Spilvenu pārvalki uzvarai! Kombinējiet vienkrāsainus spilvenus ar palmu un ziedu apdrukām, kā arī pievienojiet mūsu jaunos spilvenus rozā, baltā, oranžā un dzeltenā krāsā, lai piešķirtu papildu krāsu akcentu.

 

Skulpturālas vāzes koši oranžā vai klasiski baltā krāsā ir ideāli piemērotas gan iekštelpu, gan āra dekorēšanai.

 

Lai radītu eklektisku noskaņu, uz ēdamgalda vai kafijas galda izkārtojiet spilgtus svečturus gaiši zaļā un persiku krāsā.

 

Kad ir pienācis laiks atpūsties, uzklājiet mūsu jauno gultasveļu ar vasarīgu rūtiņu apdruku baltā, oranžā un rozā krāsā. Vai arī izvēlieties koši rozā komplektu.

 

Šovasar ir aktuāls krāsains galda klājums – klājiet galdu ar galdautu ar apļu apdruku, pievienojiet stilīgus džutas paliktņus, kombinējiet rozā un oranžus šķīvjus ar ziliem un zaļiem šķīvjiem un pasniedziet dzērienus dažādu krāsu glāzēs. Papildus pievienojiet jautrus dažādu formu dzērienu marķierus – no ziediem līdz lapām, daudzkrāsainas salvetes un gliemežvāku formas traukus, lai piešķirtu papildu akcentus.

 

H&M HOME svītrainie pludmales dvieļi ir atgriezušies, šoreiz rozā, oranžā, zaļā un zilā krāsā. Saskaņojiet tos ar svītrainām pludmales somām dzeltenā, zilā un sarkanā krāsā. Pieejami arī pludmales dvieļi ar vasarīgu rūtiņu apdruku divās krāsu kombinācijās: baltā, oranžā un rozā, ka arī baltā, zaļā un zilā krāsā.

 

H&M HOME atrodas H&M veikala 2. stāvā, Galleria Riga, Dzirnavu ielā 67

 

Atpakaļ uz jaunumiem.

Šeit norādītais piedāvājums var atšķirties no veikalā pieejamā.