H&M HOME svētku kolekcija jau pieejama Galleria Riga H&M

H&M HOME piedāvā priekpilnu, trendīgu un dzirkstošu svētku sezonu, kurā aicinām izbaudīt rotāšanas un svinēšanas mākslu. Ar svētku kolekciju, kas izstaro krāšņumu un stilu, H&M HOME palīdzēs padarīt tavus svētkus neparastus, sākot no eglītes un viesistabas līdz pat galda noformējumam.

 

Laipni lūgts H&M HOME mirdzošajā un priekpilnajā svētku sezonā, kurā aicinām izbaudīt krāšņu vakarēšanu kopā ar ģimeni un draugiem. Šoreiz kolekcijas centrā nonākusi grezna svētku eglīte. Neatkarīgi no tā, vai vēlies iegūt trendīgu vai drosmīgu svētku noformējumu, šogad H&M HOME sezonas atslēga slēpjas rotājumos. Kombinē balto īrisu ziedu rotājumus ar apaļām, baltām pērļu bumbām un virtenēm. Vai arī veido jaunas kombinācijas ar tradicionālajām, svītrainajām bumbām, sākot no baltām – bordo, tumši zaļām – melnām, un beidzot ar sinepju – zelta variācijām. Bet ja vēlies savu eglīti rotāt savdabīgi un neparasti, rotaļīguma sajūtu iegūsi ar šaha spēles iedesmotiem rotājumiem, piemēram, bruņinieka un torņa figūrām, kā arī dekoriem šampanieša glāžu un kāršu kavas formā.

  

    

 

Šajā svētku sezonā rotājumi mājās ienesīs tik ļoti vajadzīgo siltuma sajūtu. Starp tiem ir dažādu formu lielizmēra vāzes no melniem līdz pat zelta toņiem, visdažādākie svečturi, sākot no klasiskām variācijām sudrabā un zeltā, līdz pat drosmīgiem, melniem siluetiem. Arī jauni spilvenu pārvalki ir vienkāršs veids, kā piešķirt savām mājām jaunu un svaigu izskatu. Izvēlies tos kombinēt dažādās apdrukās – ar klasiski baltām un sarkanām svītrām vai melnu banti – un pieskaņo baltu paklāju ar melnām apmalēm. Un, protams, neaizmirsti par svecēm – kā jautrs papildinājums noderēs melnās vai sudrabkrāsas burbuļsveces eglītes formā.

 

Kad pienācis svētku pusdienu vai vakariņu laiks, galda noformējumam šajā sezonā jābūt karaliskam. Kombinē mūsu fliteru galda celiņu ar izšūtiem zeltkrāsas galda paliktņiem, liec uz galda šķīvjus ar sarkanu ziedu apdruku, pievieno zvaigžņveida salvešu gredzenus un neaizmirsti par kartīšu turētājiem. Tāpat blakus liec glāzes ar apzeltītām maliņām un pieskaņo tām apaļu, zeltkrāsas paplāti.     

 

Ja nezini, ko dāvināt, iepriecini saņēmēju ar H&M dāvanu karti! To var izmantot, lai norēķinātos jebkurā H&M veikala nodaļā – vai tā būtu mājas, skaistumkopšanas, modes, sporta vai apakšveļas!

H&M HOME atrodas 2. stāvā, Galleria Riga, Dzirnavu ielā 67.