Izmēģini My Fitness bez maksas!

Līdz 11.02.2018 katrs MyFitness kluba biedrs var atvest uz sporta klubu 5 savus draugus, kuri sporta klubu varēs izmēģināt bezmaksas! Vari atvest vienu draugu 5 reizes, vai 5 draugus pa vienai reizei – izvēle paliek Tavā ziņā!

Izmantot piedāvājumu var visi MyFitness biedri ar aktīvu abonementu vai aktīvu perioda karti. Bezmaksas apmeklējumus kluba biedrs saņem brīdī, kad reģistrē savu apmeklējumu sporta klubā pie skārienjutīgā ekrāna. Bezmaksas apmeklējumi derīgi uzrādot biļeti līdz 11.02.2018. Bezmaksas apmeklējumu nedrīkst izmantot pats biedrs. MyFitness biedriem nav pienākums apmeklēt sporta klubu kopā ar draugu. Draugi ar bezmaksas apmeklējuma biļeti var doties apmeklēt sporta klubu individuāli.

Ir arī dāvanas!

Visi kluba biedri, kas atvedīs draugus uz klubu kampaņas laikā, piedalās izlozē par 50 EUR dāvanu karti no MyFitness. MyFitness dāvanu karte derīga produktu iegādei MyFitness klubos. 

Visi draugi, kas būs apmeklējuši sporta klubu šīs kampaņas ietvaros, piedalīsies 30-dienu perioda kartes izlozē. Uzvarētāji tiks publicēti MyFitness mājas lapā 16.02.2018, kā arī MyFitness pārstāvji ar uzvarētājiem sazināsies personīgi.