Jaunā LLOYD 1888 apavu kolekcija

Novērtē modes ilgtspējību, eleganci un kvalitatīvus izejmateriālus. Tieši tas ir luksuss, tieši tāda ir jaunā LLOYD 1888 kolekcija.

STILĪGI, IZTURĪGI UN ĒRTI – LLOYD APAVI VĪRIEŠIEM

LLOYD piedāvā plašu vīriešu apavu klāstu dažādos stilos un dizainā, sākot no elegantiem lietišķiem apaviem ar vai bez brogue perforācijas, praktiskiem mokasīniem un sportiskām kedām, līdz pat vasaras sandalēm un moderniem zābakiem.

LLOYD piedāvā ideālus vīriešu apavus jebkuram gadījumam, kur galvenā nozīme ir kvalitātei, komfortam un savdabīgam, neatkārtojamam stilam.

LLOYD vīriešu apavi ir tikpat daudzveidīgi gan pēc ražošanas metodēm, gan pēc dizaina. Īpaši izceļama LLOYD portfolio ir LLOYD 1888 – Die Manufaktur kolekcija. Šim apavu klāstam ir atlasītas ādas zoles, īpaši izturīgas ādas un rūpīga, ar rokām veidota apdare, un tie visi ir ražoti Vācijā. Lai izgatavotu 1888. gada apavus, kas ir apavu meistara mākslas virsotne, tiek veikti vairāk nekā 300 dažādi darbi.

Taču ražošanas metodes, ādas kvalitāte un meistarība nav vienīgie svarīgākie vīriešu apavu elementi. Stilam, protams, ir tikpat svarīga loma. Un arī šajā jomā šis kvalitatīvo apavu zīmols izpilda visas vēlmes. Neatkarīgi no tā, vai jūsu gaumei tīk klasiska gluda āda, moderns materiālu apvienojums vai īpaši modernas monk siksniņas, LLOYD noteikti atradīs ideālu apavu pavadoni.

LLOYD atrodas 2. stāvā, Galleria Riga, Dzirnavu ielā 67