Jauni aromāti no Koroloff, Narciso Rodriguez un Issey Miyake veikalā Kristiana

ISSEY MIYAKE SOLAR LAVENDER – saulaina tikšanās starp lavandas un ūdens notīm. Koka aromātu atklāj Sičuaņas piparu karstums. Šī pikantā virsnots pastiprina aromāta centrā esošās lavandas esences siltumu un dzīvīgo svaigumu. Provansā, Francijā, audzētā lavanda ir 100 % dabiski iegūta, un tās audzētājiem tiek garantēti regulāri ienākumi, pateicoties augu dažādošanas programmai.
Aromāta bāzi papildina koksnes un ciedra akordu siltums, kas rada intensīvu, bet vienlaikus svaigu aromātu.

 

ISSEY MIYAKE SOLAR VIOLET – spožs ziedu aromāts. Sākuma notis ir sulīgs bumbieris un vijolīšu lapu absolūta spēcīgais starojums. Kad aromāts izžūst uz ādas, vijolīšu smaržas maigumu pastiprina elegantās zīdainās īrisa bāzes notis. 

 

NARCISO RODRIGUEZ VETIVER MUSC – radīts vīrietim! Aromātiskā virsnots ir muskatrieksts, svaiga ciprese un pikants kardamons. Narciso Rodriguez raksturīgā muskusa sirds saplūst ar perfektu sarkano jūras aļģu un bordo ģerānijas ziedu notīm, koka pamatnotis ar intensīvām vetīvera, ciedra un pačūlijas notīm prasmīgi noslēdz vīrišķīgo aromātu. 

 

 

NARCIZO RODRIGUEZ MUSC NUDE – interpretācija par leģendāro šipras aromātu ar ziedu muskusa aromātu, kas cildina autentisku un mūžīgu sievišķību. Abstraktā balto ziedu buķete saplūst ar sārto piparu graudiņu pikanto akordu, rožu eļļas un apelsīnu ziedu mirdzošās, saulainās šķautnes maigi ieskauj raksturīgo muskusa sirds aromātu. Tonka pupiņu absolūts, maiga ciedra koka un silta pačūlijas bāze atklāj jutekliskuma pilnu aromātu, kas apņem ķermeni kā otra āda. 

 

KORLOFF LADY IN WHITE – bestsellera Lady Korloff turpinājums. Oda jaunībai ar viegluma un izsmalcinātas tīrības vēstījumu. Tam ir maigs, silts un reibinošs aromāts ar vēl maigākiem akordiem nekā Lady Korloff. Drosmīgs mandeļu un medus akords, kas sajaukts ar svaigu bergamotes aromātu. Jutekliskā sirds nots atklāj skaistu ziedu buķeti, ko veido reibinošs ilangs, krēmīgs heliotrops un salds apelsīna zieds. Bagātīgas muskusa notis apvienojumā ar tonkas pupiņu un vaniļas pieskārieniem sasilda ādu un nodrošina ilgnoturīgu aromātu.

 

Selektīvās kosmētikas un parfimērijas veikals KRISTIANA atrodas 1. stāvā, Galleria Riga, Dzirnavu ielā 67