Jauns MyFitness sporta klubs

Jaunais MyFitness sporta klubs atradīsies t/c Galleria Riga 6.stāvā, 1500 m2 platībā. Šis sporta klubs būs pa ceļam ikvienam, kas savas ikdienas gaitas aizvada Rīgas aktīvākajā zonā – pilsētas centrā.

Sporta klubā būs plaša un moderna trenažieru zāle ar pasaulē zināmajiem trenažieriem no Technogym. Divas zāles grupu nodarbībām. Viena spēka un kardio treniņiem, bet otra pielāgota mierīgām un harmoniskām nodarbībām. Speciāls treneru pieņemšanas kabinets, kurā tiks veiktas  ķermeņa parbaudes uz Jawon ierīces, lai precīzāk sastādītu individuālo treniņa plānu klientam.

“Šis būs viens no mūsu modernākajiem sporta klubiem. Tā kā klubs atradīsies pilsētas centrā, mēs būsim atvērti jau agri, lai visiem Rīgas iedzīvotājiem būtu iespēja treniņiem pirms darba.” — MyFitness Latvia vadītājs Ēriks Nadziņš

Sporta klubs bez vadošiem, enerģiskiem un motivējošiem treneriem nav iedomājms, tāpēc savu komentāru sniedz arī MyFitness treneru koordinatore un trenere Alīna Silicka: “Dažāda stila un intensitātes grupu nodarbības no rīta, pusdienlaikā un vakarā – tik plašs grupu nodarbību grafiks ļauj katram kluba biedram atrast sev piemērotu nodarbību, treneri un nodarbības laiku, kas nav mazsvarīgi aktīva rīdzinieka ikdienā.”