Mūsdienīga, eklektiska un stilīga – H&M Home rudens kolekcija ir klāt

H&M HOME aicinaatklāt ideālus rakstu apvienojumus, drosmīgas un izliektas formas, kā arī valdzinošu silti rozā, zaļo, brūno un sinepju toņu paleti jaunajār udens kolekcijā. Tā pieejama H&M Home Galleria Riga veikalā no 2023. gada 24. augusta.

Ienāc moderni valdzinoša interjera pasaulē, kas piesātināts ar stilīgām apdrukām, krāsām un tekstūrām sākot no dzīvojamās un vannas istabas līdz guļamistabai un ēdamistabai.

Izdekorē savu viesistabu siltos rudens toņos, izmantojot spilvenu pārvalkus pelēkā un tumši sarkanā krāsā ar sešstūrainu rakstu. Svečturi ir nozīmīga šīs sezonas interjera detaļa, kas tavā dzīvojamajā telpā ienesīs siltumu un īpašu noskaņu. Izvēlies kādu no lielākiem dekoratīviem zeltītas krāsas svečturiem, diviem skulpturālu svečturu variantiem melnā un brūnā krāsā vai apaļu stikla versiju ar zelta detaļām. Vāzes vienmēr ir lielisks interjera papildinājums – augstas un rievotas no baltas keramikas vai īsas no stikla, brūnā krāsa.

   

Kolekcijā arī tumši zaļas krūzes, rakstaini šķīvji un dažāda izmēra servēšanas trauki, svītrainas krūzītes rozā un zaļā krāsā, kā arī ziedu raksta vai dažādu krāsu laukumu galdauti, kas apvieno izsmalcinātību un funkcionalitāti. Neatkarīgi no tā, vai rīko grandiozu mielastu vai baudīsi omulīgu maltīti, mūsu rūpīgi izstrādātā kolekcija piešķirs šarmu ikvienam galda klājumam. 

Atklāj brīnišķīgu gultasveļas klāstu rozā un zaļos toņos, ko rotā ģeometriski raksti. Izmēģiniet mūsu plīša un citu faktūru paklājus, kas rada harmonisku līdzsvaru starp komfortu un estētiku. Izvēlieties baltu vilnas, brūnu kokvilnas materiālu vai drosmīgus, ģeometriskus rakstus sarkanos, tumši sarkanos, baltos un piparmētru zaļos toņos.

Kolekcijā arī jaunaji vannas dvieļi un paklājiņi ar maigām, rievotām malām dažādās apburošās krāsās, tostarp sinepju, rozā un baltā. Kā pēdējo detaļu pievieno jaunu dušas aizkaru, ziepju dozatoru un zobu birstes turētāju dzeltenā krāsā, kas piešķirs jūsu ikdienas ieradumiem īpaši stilīgu un modernu noskaņu.

H&M Home veikals atrodas 2. stāvā, Galleria Riga, Dzirnavu ielā 67