MyFitness – ikdienā pa ceļam

Vienā burvīgā dienā, Tu attapsies regulāri sportojot. Jo MyFitness sporta klubs atrodas Tev pa ceļam. Jo MyFitness treneris neļauj Tev izlaist treniņu. Jo MyFitness kļūst par Tavu dzīvesveidu! SĀC ŠODIEN !

TEV PA CEĻAM – My Fitness sporta klubs atrodas Galleria Riga 6.stāvā – tātad, ja ikdienā esi pilsētas centrā, sportošana Tev vienmēr būs pa ceļam!

TAVS TRENERISNeatkarīgi no tā vai izvēlies grupu nodarbību, individuālu privāto treniņu, treniņu ar draugu vai trenažieru zāles apmeklējumu, Tev palīdzēs profesionāls treneris, kurš zina, ko dara un zina, kā to iemācīt citiem.  Tikai izmēģinot dažādas lietas sapratīsi, kāda veida sportošana vislabāk patīk tieši Tev.

MYFITNESS DZĪVESVEIDS apvieno cilvēkus, kuri vēlas veselu un skaistu ķermeni un to pacilājošo sajūta pēc smaga treniņa. MyFitness biedri ir cilvēki, kurus vieno veselīgs dzīvesveids.

ABONEMENTS Lai uzsāktu treniņus MyFitness, jāreģistrējas mājas lapā (20 EUR) vai sporta klubā (30 EUR). Pēc reģistrēšanās Tu kļūsti par MyFitness biedru ar beztermiņa līgumu un katru mēnesi e-pastā saņemsi rēķinu.

Ja nekad neesi bijis MyFitness, izmēģini vienu reizi par 3 EUR, lai saprastu, kā jūties un vai patīk!