Baltijā pirmais & Other Stories veikals rudenī tiks atklāts t/c Galleria Riga

Šī gada rudenī tirdzniecības centrā Galleria Riga tiks atklāts pirmais & Other Stories veikals Baltijā

Jaunais veikals tiks atvērts 2019. gada rudenī un atradīsies tirdzniecības centra Galleria Riga 2. un 3. stāvā, kopā gandrīz 740 kvadrātmetru platībā.

“Esam gandarīti, ka pirmais & Other Stories veikals Baltijā tiks atklāts tieši mūsu īpašumā esošajā tirdzniecības centrā Galleria Riga. & Other Stories šobrīd ir starp pievilcīgākajiem un straujāk augošajiem zīmoliem, turklāt ar savu īpašu rokrakstu. Tāds ir arī mums, turpinot piesaistīt unikālus zīmolus tirdzniecības centram Galleria Riga, tā stiprinot savu pozīciju tirgū,stāsta Martins Otsa, East Capital Real Estate AS investīciju pārvaldnieks.

Lai saglabātu konkurētspēju arvien mainīgajā mazumtirdzniecības nozarē, atslābt nedrīkst ne uz brīdi, īpaši situācijā, kad Baltijā tiek atklāti jauni un paplašināti jau esošie tirdzniecības centri, atzīst Martins Otsa.  Viņš saka: “Baltijas tirgus ir salīdzinoši neliels, tādēļ šāda zīmola ienākšana tajā ir patiesi nozīmīgs notikums. Zinām, ka Galleria Riga klients ir prasīgs un izvēlīgs, gatavs investēt kvalitātē, meklē unikālo. Un mēs esam gatavi to piedāvāt”.

2018. gadā un 2019. gada pirmajā ceturksnī t/c Galleria Riga uzrādījis lieliskus izaugsmes rezultātus gan apmeklētāju plūsmas, gan apgrozījuma rādītājos. “Tik spēcīga modes un dzīvesstila zīmola, kāds ir & Other Stories, atklāšana t/c Galleria Riga, pilnveidos tirdzniecības centra piedāvājumu un veicinās turpmāku izaugsmi. Protams, pievienos vērtību mūsu esošajiem klientiem, vienlaikus piesaistot arī jaunus,” pauž Zane Šulca, t/c Galleria Riga vadītāja.

& Other Stories tika dibināts 2013. gada martā un piedāvā plašu apavu, somu, aksesuāru, skaistumkopšanas produktu un ready-to-wear apģērbu klāstu sievietēm. Ateljē Parīzē, Stokholmā un Losandželosā izstrādā daudzveidīgas modes un skaistumkopšanas kolekcijas ar lielu akcentu uz detaļām un uzsvaru uz kvalitāti. & Other Stories veikali pieejami Austrijā, Beļģijā, Dānijā, Somijā, Francijā, Vācijā, Īrijā, Itālijā, Nīderlandē, Polijā, Dienvidkorejā, Spānijā, Zviedrijā, Apvienotajos Arābu Emirātos, Kuveitā, Katarā, Apvienotajā Karalistē un ASV.