Pēc rekonstrukcijas atvērts lielākais Ivo Nikkolo konceptveikals Latvijā

Piektdien, 3. martā Galleria Riga tiek atvērts lielākais “Ivo Nikkolo” dizaina konceptveikals Latvijā, piedāvājot modernāko iepirkšanās pieredzi 275 m2 platībā. Šis ir jau trešais Igaunijas zīmola konceptveikals Rīgā.


Jaunais “Ivo Nikkolo” veikals Galleria Riga ir pirmais dizaina konceptveikals Rīgas centrā. „Ar prieku turpinām mūsu veiksmīgo sadarbību ar Galleria Riga un piedalāmies šī tirdzniecības centra izaugsmes stāstā, jo jaunais “Ivo Nikkolo” veikals patiesi krāšņo Galleria Riga iepirkšanās vidi, padarot to vēl daudzveidīgāku un prasīgajai Rīgas centra pircējai piemērotāku,” komentē “Baltika Latvija” valdes loceklis Jevgēnijs Kozlovs.


Ivo Nikkolo zīmols Galleria Riga ir jau vairāk nekā desmit gadus, to ir iecienījuši pilsētas centra iedzīvotāji un modes preču pircējas jau no šī zīmola pirmssākumiem Latvijā. Tagad šīs būs arī lielākais jaunā koncepta veikals Rīgā, turpinot savu stāstu par patīkamu iepirkšanās pieredzi un lielisku klientu servisu, kas ir svarīgākās komponentes nesen atjaunotajā Ivo Nikkolo zīmola konceptveikalā.


Pēdējos gados pandēmijas ietekmē pircēju iepirkšanās paradumi ir diezgan izteikti mainījušies, daudzi jau raduši apģērbu pirkt internetā, tāpēc pašlaik fiziskajiem apģērbu veikaliem ir jāprot radīt pievienoto vērtību, padarīt iepirkšanos par aizraujošu un iedvesmojošu pieredzi, par iespēju konsultēties ar zinošiem speciālistiem, justies ērti un ļauties modes valdzinājumam. “Ivo Nikkolo” veikals pircējām piedāvā modernu, funkcionālu un klasisku, minimālisma stilā veidotu dizainu, uzsverot katras preces vērtību un akcentējot komfortablas iepirkšanās sniegto baudījumu.


“Ivo Nikkolo” veikals sievietēm piedāvā vietu, kur var sanākt kopā, būt pašas, iepriecināt sevi un gūt patīkamas emocijas. Veikals uzbur aizraujošu un vienlaikus maigu, mierīgu, nepiespiestu pasauli, tā pamatā ir ļoti simetrisks un harmonisks dizains – maiga sievišķība un pārliecinoša estētika.

“Ivo Nikkolo” veikals priecē ar ļoti plašajām pielaikošanas kabīnēm un īpašu klientes iepriecinošu elementu pie pielaikošanas kabīnēm – atpūtas zonu siltā krāsu gammā ar lieliem atzveltnes krēsliem un spožiem spoguļiem. Veikala dizainā no materiāliem dominē nerūsējošais tērauds, stikls, viļņota metāla apdare, no krāsām – gaišas krāsas un kontrastējoši toņi kā akcenti.


„Papildu elegantajam dizainam “Ivo Nikkolo” veikals piedāvā arī jaunus funkcionalitātes risinājumus, piemēram, “click&collect” skapi, kas sniedz iespēju nosūtīt paku, negaidot rindā. Ja klients vēlas, paciņu iespējams saņemt pilnīgā bezkontakta režīmā,” skaidro “Ivo Nikkolo” mazumtirdzniecības operāciju un attīstības vadītājs Mareks Kornoševs.


Veikals ir kā perfekta skatuve “Ivo Nikkolo” kolekcijai, kas paredzēta sievietei, kura aizraujas ar stilu. Pašpārliecinātai būtnei, kas atbalsta un dod iespēju citām sievietēm. Profesionālai un zinošai, kas novērtē ilgtspējīgus materiālus un augstu kvalitāti.