Radi mājīgumu un gatavojies svētkiem kopā ar H&M Home

Sagatavo savas mājas svētku gaidīšanai un svinēšanai ar H&M Home sezonas kolekciju. Sveces, svečturi un telpu aromāti, gan askētiski, gan bagātīgi dekorēti rotājumi un trauki skaistākajām maltītēm. Mājas tekstils ar svētku apdrukām, salvetes, galda piederumi. Mīļas dāvanas. Te atradīsi visu nepieciešamo Ziemassvētku noskaņas radīšanai. 

H&M Home atrodas Galleria Riga 2. stāvā, Dzirnavu ielā 67

 

Dzīvojamā istaba

Tik daudz skaistu aksesuāru un dekorāciju! Pledi, paklāji, spilveni un spilvendrānas – dažādu interjera stilu cienītājiem. Telpaugu mīļotājus iepriecināss vāzes un augu podi. Kolekcijā ietilpst arī plašs klāsts dažādu uzglabāšanas risinājumu – grozi un kastes no dažādiem materiāliem.

 

Virtuve

Neatkarīgi no tā, vai plāno vakariņas vai vienkārši meklē jaunas virtuves interjera idejas, H&M Home ir viss nepieciešamais, lai pārsteigtu savus viesus virtuvē – katras mājas sirdī. Vēlies iegādāties jaunus traukus? Apskati bļodu, šķīvju, galda piederumu un salvešu klāstu. Daudz skaistu rakstu un arī neitrālu dizainu. Trauki gan svētdienas pankūku brokastīm, gan piektdienas vakara kokteiļballītei. Pārlūko H&M Home tekstilizstrādājumu kolekciju un atrodi skaistus galdautus (arī lina!), sēdekļu spilvenus un galda piederumus. 

 

Vannas istaba

H&M Home atradīsi plašu uzglabāšanas risinājumu un dekoru klāstu arī vannas istabai. Mīksti vannas paklājiņi, dažāda izmēra dvieļi, halāti un rītasvārki. Dušas aizkariņi un vannas istabas piederumu trauciņi.

Bērnistaba 

Piepildi bērnu guļamistabu ar krāsām, jautrību un prieku. Dekorācijas sienām, rotaļlietas, burvīga rakstaina gultasveļa. Vannai un gulētiešanas laikā atklājiet H&M Home bērnu dvieļus ar kapuci, rītasvārkus un segas. Papildiniet bērnu guļamistabas ar paklājiem un spoguļiem — izvēlieties no daudziem jautriem motīviem un dizainiem. Atklājiet jaukus, bet praktiskus rotaļlietu risinājumus, izmantojot mūsu plauktus, grozus un daudz ko citu, kas iepriecinās bērna sirsniņu!

 

Guļamistaba

Smelies iedvesmu no H&M Home kolekcijas un atrodi jaunas dekorāciju idejas un tekstilu savai istabai.  Atklāj elegantas vāzes, palagus un segas — daudz neitrālu krāsu, kā arī spilgtāki toņi un raksti. 

 

H&M Home atrodas 2. stāvā,

Galleria Riga, Dzirnavu ielā 67