Suitsupply – no garderobes pamatlietām līdz smokingam

Suitsupply smokingi un elegantās žaketes ir smalki izstrādātas, izmantojot greznus itāļu audumus. Suitsupply Black-tie – nevainojamas kvalitātes uzvalks jebkurai ķermeņa uzbūvei, kā arī eleganti aksesuāri. Izvēlies piemērota izmēra žaketi, bikses, kreklu, kurpes, kā arī elegantu tauriņu.

Suitsupply rudens ziemas kolekcijā bagātīga adījumu izvēle. Sākot no plānām bītlenēm, kuras ērti vilkt zem žaketes, un beidzot ar bieziem džemperiem, kuri lieliski izskatīsies zem mēteļa. Augstvērtīgi materiāli – merino vilna, kašmirs un dažādi vilnas sajaukumi, visi lieliski saglabā siltumu, vienlaikus ir elpojoši. Dažādu neitrālu, klasisku toņu palete, viegli piemērojama tavai ikdienas garderobei. Dažādi piegriezumi – ar augstu apkakli, ar v veida izgriezumu, arī klasiskie crewneck džemperi. Kvalitāte neilks vilties, šie adījumi kalpos ilgi.

 

 

Suitsupply mēteļu izvēle – silta un sezonai draudzīga izvēle sākot no smagāka auduma mēteļiem līdz pat vieglām virsdrēbēm un vestēm, vieglām un pieguļošām virsjakām. 

Neatkarīgi no tā, vai tas ir viegls, dekonstruēts kokvilnas vienrindas uzvalks vai vilnas un kašmira maisījuma trīsdaļīgs uzvalks svinīgākam notikumam –  izcilam un perfekti pieguļošam uzvalkam jābūt katra vīrieša garderobē.

 

Visu, ko neatrodi Suitsupply veikalā uz vietas, var pasūtīt tiešsaistē un saņemt klātienē 4 līdz 5 dienu laikā.

Suitsupply atrodas 2. stāvā, Galleria Riga, Dzirnavu ielā 67