Atklāj Suitsupply pavasara kolekciju – darba dienām, nedēļas nogalei un citiem svarīgiem notikumiem

Viegli audumi, neitrāli, kā arī jauni spilgti toņi un bezgalīga daudzpusība dažādu apģērbu kombinēšanas iespējās. Atklāj jauno Suitsupply pavasara vasaras kolekciju – darba dienām, nedēļas nogalēm, kāzām un jebkuram citam svarīgam notikumam.

No uzvalkiem un adījumiem līdz krekliem un apaviem. Monohroms uzvalka komplekts neitrālos toņos vienmēr būs gudra izvēle pavasarim un vasarai. Vai arī izvēlies sulīgi melnu uzvalku un kombinē to ar dažāda veida krekliem.

Suitsupply filozofija pauž, ka labi pašūtam uzvalkam ir jākomplimentē jebkuras uzbūves ķermeņa līnijām. Tādēļ to izgatavošanā tiek izmantoti tikai augstākās kvalitātes materiāli. Savukārt nevainojami pašūtā odere piešķir uzvalkam formu, neatkarīgi no tā, vai izvēlies klasisku vai neformālāku brīva piegriezuma apģērbu.

Izpēti jaunākās kolekcijas preces jau tagad veikalā Suitsupply. Laika plānotājiem ir iespēja pieteikt vizīti uz noteiktu laiku šeit – veikala stila konsultants rūpīgi uzklausīs Tavas vajadzības, sniegs atbalstu atbilstoša apģērba izvēlei, palīdzēs izveidot un pasūtīt tieši tev piemērotu uzvalku vai citu apģērbu no veikalā pieejamā itāļu audumu kataloga.

Uz vietas pieejams šūšanas pakalpojums – tas nodrošina iespēju pielāgot veikalā izvēlēto apģērbu tieši tavām auguma aprisēm.

Vienīgais Suitsupply veikals Latvijā atrodas Galleria Riga 2. stāvā. Dzirnavu ielā 67