Tagad MyFitness Galleria Riga arī BoxBox studija un Relaxone

Ieguldot vairāk nekā pusmiljonu eiro, “Galleria Riga” sporta klubs “MyFitness” piedzīvo jau otro paplašināšanos

“Varu apgalvot, ka “Galleria Riga” “MyFitness” šobrīd ir kvalitatīvākais sporta klubs ar visplašāko dažādu veidu treniņu piedāvājumu. Līdz ar paplašināšanos sporta klubs darbojas nu jau 3 līmeņos – 6., 7. stāvā un 8. stāva jumta terasē. Viens no mūsu darbības stratēģijas stūrakmeņiem ir nepārtrauktas inovācijas. Tādēļ “Galleria Riga” esošajā “MyFitness” esam atklājuši Latvijā pirmo koncepta boksa studiju “BoxBox”, kā arī “Relaxone”, kas ir īpaša zona relaksācijai pirms vai pēc treniņiem, kurā pieejama hidromasāža un ruļļu masāža. Turpinām sekot līdzi tendencēm fitnesa nozarē un saskatām potenciālu tālākai attīstībai, proti, arī trešajai “Galleria Riga” “MyFitness” sporta kluba paplašināšanai,” teic “MyFitness” valdes loceklis Erki Torns /Erkki Torn/.

2017. gada vasarā tika atklāts 1430 kvadrātmetru plašais “Galleria Riga” sporta klubs “MyFitness”. Neraugoties uz to, ka tuvākajā apkaimē ir vairāki sporta klubi, tas strauji ieguva popularitāti un ierindojās apmeklētāko sporta klubu topa augšgalā Rīgā. Reaģējot uz lielo pieprasījumu, 2019. gadā sporta klubs tika paplašināts pirmo reizi, sasniedzot jau 1800 kvadrātmetru platību. Līdz ar otro paplašināšanos šobrīd sporta kluba kopējā platība sasniedz jau 2280 kvadrātmetrus. Pušu kopējie ieguldījumi sporta kluba paplašināšanā sasniedz vairāk nekā pusmiljonu eiro.

“Galleria Riga” vadītāja Zane Šulca stāsta: “Mūsu un “MyFitness” sekmīgas attīstības pamatā ir vienots redzējums par sasniedzamo mērķi. Par spīti sarežģītajiem pandēmijas noteiktajiem apstākļiem un dažādiem darbības ierobežojumiem, nekas neapturēja abu pušu plānus un investīcijas sporta kluba paplašināšanā un modernizēšanā.  Pievienotās jaunās sporta kluba platības, tai skaitā par 40% lielākā ģērbtuvju zona, sporta kluba apmeklētājiem ļauj justies ērti, ieturēt nepieciešamo distanci un ievērot visas drošības prasības, kas joprojām ir mūsu prioritāte. Piemēram, nodarbības labiekārtotajā jumta terases outdoor treniņu zonā ir īpaši piemērotas tiem, kuri labprātāk trenējas ārā, ņemot vērā šī brīža pandēmijas kontekstu.”