Apmeklētāju plūsma t/c šobrīd:

Tirdzniecības centrs Galleria Riga darbojas zaļajā (drošajā) režīmā. Tas nozīmē, ka visi t/c darbinieki un apmeklētāji ir ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Ieeja tirdzniecības centrā tikai ar derīgu, sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kas jāuzrāda kopā ar kādu no tālāk minētiem personu apliecinošiem dokumentiem:

  • Pase vai ID karte
  • Autovadītāja apliecība
  • Skolēna vai studenta apliecība
  • Pensionāra vai izdienas pensijas saņēmēja apliecība

Bērniem līdz 12 gadu vecumam:

  • Dokuments un sertifikāts nav nepieciešams, ja bērns ir pieaugušā pavadībā, kuram ir sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un personu apliecinošs dokuments

Bērni no 12 gadu vecuma kopā ar savu dokumentu uzrāda:

  • vakcinācijas sertifikātu vai
  • testēšanas sertifikātu vai
  • laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu ar negatīvu rezultātu, ja bērnam nav vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta

Informācija par vakcinācijas sertifikātu derīguma termiņiem ir pieejama ŠEIT

8345 - valsts vienotais bezmaksas tālrunis palīdzēs rast atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par Covid-19!

Lūdzu, ņem vērā:

Nenāc, ja Tev ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes, tev ir noteikta pašizolācija vai karantīna.

Ieejot tirdzniecības centrā, lūdzu, dezinficē rokas pie t/c ieejām un iepērkoties veikalos.

Visās t/c telpās pareizi jāvalkā mutes un deguna aizsegs – tikai medicīniskā maska vai respirators (FFP2-FFP3 vai KN95)

Pareizi lietota sejas maska pilnībā nosedz muti un degunu. Mutes un deguna aizsegs ir obligāts arī bērniem no 7 gadu vecuma. 7-12 gadu veci bērni t/c drīkst atrasties ar pareizi lietotu auduma sejas masku.

Bez sejas maskas tirdzniecības centrā drīkst atrasties bērni līdz 7 gadu vecumam, kā arī personas ar acīmredzamiem kustību vai psihiskās veselības traucējumiem, kur dēļ tai trūkst spēju vai iemaņu lietot sejas masku.

Seko Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai noteiktajiem Ministru kabineta noteikumiem un valsts atbildīgo iestāžu norādījumiem un ievēro tos. Aktuālā informācija pieejama ŠEIT

Seko tirdzniecības centra apsardzes dienesta darbinieku norādījumiem par Covid-19 izplatības ierobežošanas nolūkā esošo noteikumu ievērošanu t/c platībās un ievēro tos.

Pie t/c ieejām ir izvietota informācija par maksimālo atļauto apmeklētāju skaitu, kā arī ir uzstādīta elektroniska apmeklētāju plūsmas uzskaites sistēma. Ja maksimāli atļautais skaits tiks sasniegts, apsardzes dienesta darbinieks lūgs Tev nedaudz uzgaidīt pie t/c ieejas, līdz apmeklētāju kopējais apmeklētāju skaits būs drošs un varēsi doties iekšā.