Izbaudi Avantgarden, Rīgas neparastāko jumta terasi!

Tas ir dzīvīgs parks uz jumta, pilns koku un sulīga zaļuma. Neatkarīgi no tā, vai meklē īsu atelpu no darba vai vēlies ieturētu maltīti, izbaudi mūsu demokrātisko, bet garšām bagātīgo street food.

Vakarā iegrimsti apburošā gaisotnē, malkojot atspirdzinošus dzērienus. Rīgas 360° panorāma, īpaši saulrieta laikā, ir vienkārši elpu aizraujoša – mums pat ir īpaša zona šī maģiskā brīža piedzīvošanai!

Avantgarden atrodas 8. stāva jumta terasē, Galleria Riga - Dzirnavu ielā 67

 

HERBARY

 

Herbary - koncepta bārs + kafejnīca Galleria Riga jumta terasē. Augu valsts iedvesmoti ēdieni, dzērieni un kokteiļi. Nepiespiesta gaisotne, mūždien plaukstoša laipnība un burtiski debešķīgs skats. Lai izbaudītu uz savas ādas, pacelies līdz Herbārijam!

Darba laiks:

Svētdien - Ceturtdien 12.00-22.00 ...

Piektdien - Sestdien 12.00-00.00 ...

Ja vēlies rezervēt galdiņu, zvani: +371 2734 3393

Ja vēlies savus svētkus vai pasākumu, produktu prezentāciju vai fotosesiju īstenot Herbary, raksti: hi@herbary.lv

 

MISSION CANTEEN

Taizemes un tās kaimiņu virtuve. Nevainojami kariji un zupas.

Mūsu misija: lai ēšana būtu garšām piesātināts piedzīvojums, pēc kura vari justies ne tikai paēdis, bet arī uzņēmis enerģiju, sabalansētas uzturvielas. Garšu veido četras Taizemes pamata garšas – salds, skābs, sāļš un ass, bet pārējais ir estētiski ietērpta Taizemes ielu ēdiena (street food) interpretācija, pielāgota ģeogrāfiski pieejamajiem produktiem. Ātri pasniedzams ēdiens ar pievienoto vērtību un restorāna kvalitātes garšu, bet par demokrātisku cenu!

Katru dienu 12.00-21.00

 

WOK HEI

Vienkārši un gardi wok un poke.

Izteikta un spēcīga garša, ko panākam ar pašu gatavotām wok mērcēm tikai no kvalitatīvākajām Āzijas virtuves sastāvdaļām. Ēdiens ir interpretācija par wok, neņemot vērā strikti klasiskās kombinācijas vai gatavošanas tehnikas. Pretstatā vokpannā gatavotajiem ēdieniem tiek piedāvāti atsvaidzinoši un viegli pokiji ar svaigiem dārzeņiem un siltiem, aromātiskiem jasmīnu rīsiem, un gardām pašu gatavotām mērcēm.

Katru dienu 12.00-21.00

BACKYARD BURGERS

Sulīgi liellopa burgeri un kraukšķīgi kartupelīši ar sriracha majonēzi. Siltā dienā aukstu dzērienu papildini ar grēcīgām uzkodām un sulīgu burgeru vai otrādi! 

Galvenais ir kvalitāte, nevis kvantitāte. Tādēļ piedāvājumā ir īsa ēdienkarte ar burgeriem, kas pagatavoti, izmantojot tikai vietējo liellopa gaļu, klasiskas piedevas, izturētu Čedaras sieru un izcilu briošu, ceptu ar īstu sviestu. 

Katru dienu 12.00-21.00

BĀRS SŪKŅSTACIJA

Nevainojami Sip kokteiļi, atsvaidzinošas kombučas un limonādes. Glāze burbulīšu vai vēss aliņš atslābinās pēc karstas darba dienas.

Katru dienu 12.00-23.00

     

TIEKAMIES AUGŠĀ - AVANTGARDEN!

Lai mums visiem būtu patīkama uzturēšanās Avantgarden, lūdzu, ievēro:

Pašapakalpošanās: sakop pēc sevis – glāzes uz bāru, trauki tvertnēs. Paldies!

Lūdzu šeit lieto tikai Avantgarden nopērkamus dzērienus un ēdienu

Pie galdiņiem nesmēķē!

Turi savu dzīvnieku pavadā

Bez rezervācijām, nāc un baudi!

Esi apģērbies - peldkostīms ir minimālā prasība :)

Nepilngadīgs? Redzami iereibis? Tev dzērieni netiks pārdoti!

Nepilngadīgie ir to pavadošu pieaugušo vai aizbildņu atbildība

Kopstrādes biroji atrodas 5. stāvā. Šeit baudi skatu, nevis ekrānu!

Nekāp kokos un nemēģini tos un augus nest mājās.

Darbiniekiem un/vai apsardzei ir tiesības neielaist teritorijā vai izraidīt apmeklētājus, kuru uzvedība traucē citu apmeklētāju drošību. Darbiniekiem un/vai apsardzei ir tiesības nelielaist jumta terasē, ja apmeklētāju skaits tuvojas maksimālajam atļautajam.

Darba laiks var tikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma nepiemērotu laikapstākļu dēļ.

Ar Avantgarden sazinies, rakstot: garden@avantgarden.lv