DOD MĀJIENU, ja dāvanā vēlies saņemt parfimēriju

Kristiana – estētikas un skaistuma pasaule – selektīvā parfimērija un kosmētika, aksesuāri.

Galleria Riga Kristiana veikalā atrodas Baltijā lielākais CHANEL stends ar ekskluzīvajiem LES EXCLUSIFS DE CHANEL aromātiem, kā arī plaša nišas parfimērijas nodaļa. Tajā pārstāvēti ekskluzīvi, pasaulē pazīstami parfimērijas zīmoli ar izsmalcinātiem un unikāliem aromātiem, to skaitā arī parfimērijas aromāti mājai un sveces.

 

Nišas parfimēriju raksturo augsti kvalitātes standarti – sākot ar dārgām izejvielām, beidzot ar iepakojumu. Selektīvo aromātu dabiskās sastāvdaļas atšķiras ar savu koncentrāciju, tīrību un unikālo kompozīciju. Tie ir kā mākslas darbs, kura radīšanas procesā parfimērs ielicis savu stāstu un sajūtas, bez radošo izpausmju ierobežojumiem. Ekskluzīvos nišas aromātus raksturo emocijas, kuras veido labākās mūsu dzīves atmiņas. Atnākot pie mums, kopā ar smaržu ekspertiem palīdzēsim ikvienam atrast to aromātu, kas atraisa un sniedz laimes sajūtu!

Veikalā Jūs atradīsiet ne tikai leģendārus smaržu zīmolus, bet arī izsmalcinātu dekoratīvo kosmētiku, sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus.

Piedāvājumā arī ķermeņa kopšanas līdzekļi bērniem ar multfilmu varoņiem – tā būs lieliska dāvana bērniem! 

 

Jau gatavi un glīti iesaiņoti dāvanu komplekti sievietēm un vīriešiem no Tom Ford, Versace, Armani, Gucci, Moschino un daudz citu, tai skaitā ķermeņa un sejas kopšanai, kā arī dekoratīvās kosmētikas komplekti.

 

 

Kristiana konsultantes ar prieku ieteiks labākos produktus, sniegs profesionālas konsultācijas, kā arī palīdzēs orientēties plašā piedāvājuma klāstā!

Kristiana atrodas 1. stāvā, Galleria Riga, Dzirnavu ielā 67

 

Atpakaļ uz citiem jaunumiem vai atlaidēm Galleria Riga veikalos.