Futura Clinic piedāvā jaunas ķermeņa kopšanas procedūras

Weyergans BodyGuard skābekļa jonu un gaismas terapija

Lieliska figūra un laba veselība – BodyGuard. Jaunums no Weyergans – vienīgā Baltijā, skābekļa jonu un gaismas terapijas kapsula.

Iedarbība: dabiska toksīnu izvadīšana ar skābekļa joniem, vielmaiņas uzlabošana un liekā svara samazināšana, ādas atjaunošana, celulīta samazināšana, asinsrites stimulācija, šūnu reprodukcijas paātrināšana.

Ieguvumi: gluda un tvirta āda, viegluma sajūta kājās, slaids viduklis, kājas un gurni, izjutīsi jau pēc pirmās procedūras!

Top Head skābekļa jonu un gaismas terapija: nostiprina imūno sistēmu, samazina trauksmi, stresu, nogurumu, depresiju un migrēnas. Pret gaisā sastopamiem vīrusiem un antibakteriāla iedarbība, uzlabo sejas ādas stāvokli atkarībā no pielietoto gaismu.

Weyergans BodyGuard skābekļa jonu un gaismas terapijas kapsula. 30 min. cena 39,00 EUR.

Rekomendējam procedūru apvienojumā ar Top Head skābekļa jonu un gaismas terapiju sejai, 30 min. cena kopā € 49.

 

Weyergans SPM vakuummasāžas procedūra

Weyergans vakuum masāžas procedūrai piemīt daudzveidīga iedarbība: ārstē celulītu un samazina ķermeņa apjomu, formē ķermeni un uzlabo ādas elastību, labvēlīgi iedarbojas uz limfas plūsmu, mazina tūsku, relaksē saspringtu muskulatūru.

Vakuummasāžas laikā kolba tiek piesūcināta ādai, āda tiek pacelta un masēta. Masāžas laikā ar dažādas intensitātes negatīvu spiedienu notiek spēcīga iedarbība uz ādu un zemādas tauku slāni. Paātrinās vielu maiņa un asinsrite, tiek stimulēta elastīna un kolagēna veidošanās, stiprina saistaudus.

Procedūras noslēgumā Styler Tea-lifodrenāžas tēja. Organismu attīroša, spēcinoša un vielmaiņas galaproduktus izvadoša tēja. Viss Tavam skaistumam un veselībai!

Rezultāti ir redzemi jau pēc pirmās procedūras, bet izteiktam un noturīgam rezultātam procedūru vēlams iziet kursa veidā – 10-15 reizes.

30 min. € 35; 5 x €150; 10 x €250.

60 min. €50; 5 x €220; 10 x €399.

Vakuummasāžu plaši izmanto arī sejas procedūrās, krūšu formas un sēžas muskuļu nostiprināšanai, lietojot speciālus aplikatorus.

 

Body wrapping – ietīšanas procedūra

Problēmzonām tiek uzklāts kanēļa krēms, tad ar speciālu plēvi tiek veikta aptīšana, ievērojot noteiktu spiedienu, kā rezultātā tiek stimulēta limfas un asins cirkulācija, mazinās pietūkums un izvadās toksīnus.

Procedūra norit apmēram 60 min. Procedūras rezultātā ir uzlabojusies vielmaiņa, vērojama apjoma samazināšanās, uzlabojusies limfas plūsma un asinsrite, kājās jūtama viegluma sajuta, āda ir kļuvusi stingrāka, elastīgāka un līdzenāka.

Šo procedūru viegli var kombinēt ar jebkuru sejas procedūru. 

Kanēļa maskā ietvertās sastāvdaļas (aļģes, īves ekstrakts, kanēļa, ingvera, lazdas riekstu eļļas, vitamīns E) ir labi pazīstami ar savām tauku dedzinošām, attīrošajām, atjaunojošām, ādu izlīdzinošajām īpašībām.

Procedūras ilgums 45 min, cena  € 29.00

 

Weyergans High Care Centri ir pieejami 45 valstīs. Latvijā šis zīmols jau zināms un novērtēts 15 gadus. Popularitāti ieguvušas tādas procedūras kā SPM vakuuma masāža un aptīšana ar kanēļa krēmu.

Visi produkti un metodikas, ko piedāvā WEYERGANS High-Care AG, pamatojas uz jaunākajiem pētījumiem kosmētikas un Celulīta ārstēšanas jomās. Procedūras tiek veiktas, izmantojot mūsdienīgu aparatūru un augstas kvalitātes produktus

 

Futura Clinic atrodas Galleria Riga 6. stāvā, tālrunis pierakstam: +37126434333

Vairāk par Futura Clinic uzzini šeit

Ja šeit norādītie procedūru apraksti, ilgums un cenas atšķiras no Futura Clinic norādītajām, par pareizu uzskatīt informāciju klīnikā.