Kāpēc vingrot kopā ar fizioterapeitu?

Ja būtu brīnumzāles, kas varētu samazināt muguras un locītavu sāpju, sirds slimību, vēža, diabēta un citu hronisku slimību risku, vai jūs tās lietotu?

Visticamāk, atbilde būtu jā, un jūs vēlētos uzzināt, kur šādas brīnumzāles ir iespējams iegūt.

Jāteic uzreiz – tablešu veidā šādas zāles nav pieejamas, taču tās var nosaukt vienā vārdā: KUSTĪBA.

Kustība = dzīvība.

Daudzi šobrīd nodomās: es taču kustos, bet manas kaites joprojām ir ar mani… Jautājums, kā jūs kustaties, cik daudz, kādā intensitātē un cik ļoti jūs sajūtat savu ķermeni?

Šos jautājumus jums palīdzēs izanalizēt fizioterapeits. Pirmajā apmeklējuma reizē pie fizioterapeita tiks ievākta anamnēze un veikta funkcionālā stāvokļa novērtēšana. Kopīgi izrunāsiet, kā tiek izpildītas dažādas ikdienas aktivitātes (cik daudz laika pavadāt sēžot, kā jūs sēžat, cik izkustaties pa dienu utt.). Analizējot iegūto informāciju, fizioterapeits piemeklēs tieši jums atbilstošus vingrojumus un ieteiks, kā padarīt savu ikdienu ergonomiskāku un justies labāk. Fizioterapeits iemācīs, kā izpildīt vingrojumus pareizi un sajust savu ķermeni.

Kādos gadījumos fizioterapeits var palīdzēt?

Fizioterapeita darbības lauks ir plašs, sākot no veselības veicināšanas un profilakses līdz pat ļoti sarežģītām un specifiskām diagnozēm, kas ietver:

  • dažādas kaulu un muskuļu slimības, piemēram, hroniskas muguras sāpes, artrītu, locītavu artrozi,
  • sirds un asinsvadu slimības,
  • nervu sistēmas slimības un traumas,
  • pēctraumu/pēcoperāciju periodu,
  • elpošanas sistēmas slimības,
  • grūtniecības un pēcdzemdību periodu un daudzus citus gadījumus.

Neatkarīgi no tā, vai jums ir kādas konkrētas sūdzības un slimības vai vienkārši gribat sākt kustēties un vēlaties uzzināt, kā to darīt atbilstoši savam ķermenim un spējām, dodieties pie fizioterapeita uz veselības un rehabilitācijas klīniku FuturaClinic, kas atrodas Galleria Riga 6. stāvā, un kopīgi nonāksiet pie jums piemērotākā risinājuma.

Sāciet uzlabot savu pašsajūtu jau šodien! Uzzini vairāk šeit!