Movember kopā ar MyFitness

Ik gadu Latvijā un visā pasaulē novembrī tiek pievērsta īpaša uzmanība vīriešu veselībai. Kustība ir veselības pamatā, tāpēc arī MyFitness klubos MOVEMBER atzīmēsim ar muskuļiem!

VĪRU TESTS

MOVEMBER ietvaros aicinām ikvienu vīrieti pievērst pastiprinātu uzmanību savai un savu draugu veselībai, tāpec aicinām izpildīt “Vīru testu”, ar kura palīdzību viegli noskaidrot minimālās veselības pārbaudes, kas jāveic attiecīgā vecumā. MyFitness klubos pieejami arī nelieli bukleti, kas būs kā špikeris un ceļvedis dodoties pie ārsta. Aicinām ikvienu to paņemt sev līdzi un padalīties ar draugiem.

DĀVANAS UN PĀRSTEIGUMI

Mūsu draugi no Gillette un Old Spice ir sagādājuši brīnišķīgas dāvanas! Jo biežāk apmeklēsi klubu, jo lielāka iespēja, ka atradīsi skapītī pārsteigumu!

UZDĀVINI BEZMAKSAS APMEKLĒJUMU DRAUGAM

Esi MyFitness kluba biedrs? Izmanto iespēju! Uzdāvini 2 bezmaksas apmeklējumus draugiem! Vienam draugam 2 bezmaksas apmeklējumi, vai 2 draugiem pa vienam bezmaksas apmeklējumam– izvēle paliek Tavā ziņā!

Bezmaksas apmeklējumu saņemšana:

Apmeklējot klubu, skārienjutīgajā ekrānā spied – “Saņemt bezmaksas apmeklējumu draugam te!”. Katru reizi, nospiežot pogu, saņemsi 1 bezmaksas apmeklējumu savā e-pastā.
Bezmaksas apmeklējumu pārsūti draugam un draugs droši var doties uz sporta klubu sev ērtā laikā, uzrādot administratoram apmeklējuma kuponu telefonā vai printētā veidā.
Apmeklējuma kuponu iespējams saņemt un izmantot no 1.11. līdz 30.11.2022.

NEESI VĒL KĻUVIS PAR MYFITNESS BIEDRU? PIEVIENOJIES! NOVEMBRĪ VĪRIEŠIEM IZDEVĪGĀK!
1x APMEKLĒJUMS ar 50% atlaidi = € 6,50.*

50% ATLAIDE REĢISTRĀCIJAI katru pirmdienu .**

Atlaižu kods: MOVEMBER22 un reģistrējies ŠEIT!

*Regulārā cena € 13. Atlaides nesummējas. 1x apmeklējumu ar 50% atlaidi vari izmantot visu novembri neierobežoti visos MyFitness klubos. Ja iepriekš neesi apmeklējis MyFitness, tad izmanto izmēģinājuma treniņa opciju un maksā par apmeklējumu tikai 3 EUR.
** Regulārā cena € 20 online/ € 30 klubā. Atlaide attiecas uz reģistrācijas maksu. Atlaides nesummējas.