NOUBA atklāšana veikalā KRISTIANA

Galleria Riga veikals KristiAna ielūdz uz itāļu profesionālās dekoratīvās kosmētikas zīmola NOUBA atklāšanas svētkiem. 27. oktobrī visas dienas garumā iepazīstināsim Jūs ar zīmolu, sniedzot profesionālas konsultācijas, būs dāvanas, un pats galvenais – ekspress grima uzklāšana. Make-up uzklāšanai, lūdzam pieteikties iepriekš, zvanot uz veikalu KristiAna: tālr.: 6771 6725

Par zīmolu NOUBA: Inovācijas, radošums, unikālas un pārsteidzošas nokrāsas, vairojot ikvienas sievietes skaistumu. Kopš pašiem pirmsākumiem NOUBA ir bijuši produkti, kas kļuvuši par īstenām ikonām Itālijā un visā pasaulē. NOUBA ir sapņu īstenotājs ar dabisku aicinājumu pēc skaistā un ar uz sievieti orientētām inovācijām.

Patiess itāļu stāsts par 40 gadiem, kuru laikā tie maigā veidā spējuši ikdienas dzīvi padarīt mazliet skaistāku. Dabisks itāļu stila vēstnesis ar oriģināliem kaislību un krāsu akcentiem. NOUBA iemieso grāciju, kas mīt ikvienā sievietē, nemirstīgu šarmu, kas ir gatavs uzplaukt, tiklīdz skaistuma baudījums satiekas ar kosmētikas augstāko kvalitāti.

NOUBA dekoratīvās kosmētikas produktus dievina gan profesionāli grima mākslinieki, gan sievietes, jo tie ir ļoti viegli lietojami. Tie sniedz izcilu rezultātu un ir ilgnoturīgi, ļaujot izvairīties no nepieciešamības pielabot grimu dienas laikā.