Profesionālas un efektīvas sejas kopšanas procedūras vīriešiem

Profesionālas un efektīvas sejas kopšanas procedūras elegantam, mūsdienīgam, un koptam vīrietim. Procedūras nodrošina pieredzējuši un profesionāli Futura Clinic speciālisti.

Procedūra intensīvai attīrīšanai un atjaunošanai ar augļskābēm.

Dubultais pīlings ar augļskābēm un tīru C vitamīnu. Augļskābes veic maigu pīlingu, bet C vitamīns stiprina kapilārus, ražo kolagēnu, padara sejas ādu gaišāku, tā atgūst veselīgu mirdzumu. Procedūra piemērota visiem ādas tipiem. Procedūras rezultātā ievērojami uzlabosies sejas krāsa, āda attīrīsies, kļūs maiga un elastīga, redzami uzlabosies porainas ādas tekstūra.

Procedūras ilgums 60 min. Cena € 55.00 

Mezoterapija bez adatām.

Jaunākās paaudzes tehnoloģiju procedūra sejas ādas atjaunošanai un dažādu problēmu risināšanai – bezadatu mezoterapija! Procedūra tiek veikta ar Hydradermie aparātu. Individuāli, tieši Jūsu ādas tipam tiek piemeklēti serumi, kuri ar aparāta palīdzību tiek ievadīti dziļākos ādas slāņos. Rezultātā pilnībā izzūd noguruma pazīmes, kopts un veselīgs izskats un lieliska relaksācija!

Procedūras ilgums 90 min. Cena € 60.00 

Ekskluzīva sejas un kakla audu stimulējoša procedūra.

Sejas vaibstus nostiprinoša procedūra, tonizē sejas muskuļus un nekavējoties sniedz ilgstošu un acīmredzamu liftinga efektu. Procedūras laikā tiek veikta limfodrenāža, notiek iedarbība uz zemādas muskuļiem, nostiprinot sejas un kakla ādu. Rezultātā seja izskatās kopta, uzlabojas ovāla kontūras un sejas vaibsti kļūst izteiksmīgāki. Noturīgākam rezultātam iesakām iziet procedūru kursu.

Procedūras ilgum 90 min. Cena € 60.00

Procedūra vīrietim, kurš steidzas.

Vīrietim, kurš steidzas, bet vēlas izskatīties lieliski – ekspress aparātprocedūra. Rezultātā pilnībā izzūd noguruma pazīmes, nostiprinās sejas ovāls, āda iegūst papildus resursu cīņai ar priekšlaicīgu novecošanu.

Procedūras ilgums 45 min. Cena € 40.00

 

Futura Clinic atrodas Galleria Riga 6. stāvā, tālrunis pierakstam: +37126434333

Vairāk par Futura Clinic uzzini šeit

Ja šeit norādītie procedūru apraksti, ilgums un cenas atšķiras no Futura Clinic norādītajām, par pareizu uzskatīt informāciju klīnikā.